اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران آنلاین:معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا اطلاع داد.

اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا

صفا صبوری دیلمی در گفت وگو با شهرنوشت گفت: از ابتدای پروژه جمع آوری پل گیشا پیش بینی شده بود سطح صفر-صفر تا اول مهر به بهره برداری برسد و در اختیار عموم قرار گیرد. طبق وعده ای که داده بودیم این بخش از پروژه 31 شهریور تحویل داده شد و در بازدیدی هم که اول مهر با سردار مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از محدوده پل گیشا داشتیم با ترافیک ویژه ای برخورد نکردیم.

او با اشاره به جزئیات پروژه پل گیشا ادامه داد: اواخر خردادماه عملیات جمع آوری پل شروع شد و قرار بود در بازه زمانی دو ماه و نیم به خاتمه برسد. با این وجود، با سه شیفت کردن عملیات اجرایی توانستیم طی 22 روز پل را جمع آوری نموده و پس از آن عملیات اجرایی سطح صفر-صفر را پیگیری کنیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: برای انجام عملیات اجرایی در سطح صفر-صفر از جمله کارگذاری 800 شمع، کارگاهی را در بخشی از بزرگراه شهید چمران برپا کردیم و حال با تکمیل این بخش از پروژه و تعریض بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد از شهرآرا تا فروزان فر، کارگاه عمرانی جمع آوری شده است.

صبوری توضیح داد: در حال حاضر عملیات اجرایی زیرگذر شرقی-غربی باقی مانده است که تا خاتمه سال به اتمام می رسد و پس از آن موضوع احداث پل سبز زندگی با جدیت بیشتر پیگیری می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 369

به "اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید