افتتاح پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهور

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران : معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح و بهره برداری از بعضی پروژه های مسکن ملی در اول آبان ماه سال جاری با حضور رییس جمهوری اطلاع داد.

افتتاح پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهور

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش مجله سلنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده پیرامون افتتاح بعضی از واحدهای مسکن ملی در روز اول آبان ماه سال جاری شرح داد: با حضور رییس جمهوری در چهاربخش طرح های مسکنی از جمله اقدام ملی مسکن و همچنین واحدهای به جامانده مسکن مهر افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بیان جزییات طرح هایی که افتتاح و به بهره برداری می رسند، اضافه نمود: طرح های مسکن ملی در چهاربخش افتتاح می شوند، بخش نخست طرح های مسکن ملی، واحدهایی که به شکل گروهی به متقاضیان واگذار شده، بخش دوم افرادی که به پروژه ها معرفی می شوند و این افراد بخشی از آورده خود را به پروژه تزریق نموده اند که با توجه به پیشرفت پروژه ها به متقاضیان می شوندو بخش سوم افتتاح پروژه هایی است که در طرح اقدام ملی تمام و تحویل خواهند شد و بخش چهارم نیز کلنگ زنی پروژه های جدید است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهر سازی در زمینه مسکن مهر و بهره برداری و تحویل واحدهای به جامانده به متقاضیان در این مراسم، گفت: استان هایی در این مراسم تمامی واحدهای به جامانده مسکن مهر آنها به اتمام می رسد و جشن سرانجام دارند.

به گفته محمودزاده، مسکن مهردرشهرهای زیر 25هزار نفر جمعیت در 21 استان کشور به اتمام رسیده و در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت پیش بینی شده که مسکن مهر بیش از 17 استان تا اول آبان به اتمام برسد. استان ها متعهد شده اند به جامانده واحدهای مسکونی مهر، تا سرانجام آبان سال جاری تحویل متقاضیان گردد.

پیش از این معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 115 هزار متقاضی مسکن ملی مشخص تکلیف نهایی شده و به پروژه های در حال ساخت معرفی شدند، گفت: افرادی که از این جمع واریز وجه اولیه را انجام ندهند از پروژه خارج و در لیست ذخیره ها قرار می گیرند.

محمود زاده در ارتباط با آخرین شرایط طرح اقدام ملی مسکن و فرایند پیشرفت پروژه های مسکن ملی، گفته بود: از تعداد متقاضیانی که تا به امروز ثبت نام و فراخوان شدند، بیش از 115 هزار نفر مشخص تکلیف شده و در بانک به نام خود افتتاح حساب و واریز وجه انجام داده اند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1169

به "افتتاح پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید