افزایش نظارت بر فعالیت میادین میوه و تره بار در آستانه شب یلدا

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر این که با هرگونه تخلفی بدون مماشات برخورد می شود، گفت: در طول ایام برگزاری جشنواره یلدای 98 نظارت ها و بازرسی ها را افزایش داده ایم.

افزایش نظارت بر فعالیت میادین میوه و تره بار در آستانه شب یلدا

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر این که با هرگونه تخلفی بدون اغماض و مماشات برخورد می شود، گفت: در طول ایام برگزاری جشنواره یلدای 98 با توجه به افزایش مراجعه کنندگان به میادین میوه و تره بار برای تهیه اقلام مورد نیاز جشن شب چله، نظارت ها و بازرسی ها بر فعالیت این مراکز را افزایش داده ایم.

سعید راد با اشاره به حضور مستمر و مستقیم ناظران کیفی و بازرسان در میادین میوه و تره بار افزود: شهروندان با آرامش خاطر و آسودگی خیال، مایحتاج مورد نیاز خود را برای جشن شب چله خریداری کنند.

وی با تاکید بر ایجاد زیرساخت های مورد نیاز و فضای شاد و مفرح در میادین میوه و تره بار، گفت: همه امکانات سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و تمام تلاش همکاران خود را به کار گرفته ایم تا مراجعه و خرید شهروندان از این مراکز را به تجربه ای خوشایند و فراموش نشدنی تبدیل کنیم.

میادین میوه و تره بار به مناسبت جشنواره یلدای 98 امروز، شنبه، (30 آذرماه) از ساعت 8 صبح تا 8 شب، بدون تعطیلی وسط روز و بی وقفه آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 بهمن 1398 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 613

به "افزایش نظارت بر فعالیت میادین میوه و تره بار در آستانه شب یلدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نظارت بر فعالیت میادین میوه و تره بار در آستانه شب یلدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید