خاتمه استعفای حجت نظری از زبان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران

به گزارش مجله سلنا، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در مورد انتها استعفای حجت نظری عضو شورای شهر تهران گفت استعفای این فرد دو هفته قبل به هیات رئیسه شورای شهر ارائه شد.

خاتمه استعفای حجت نظری از زبان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران

محمدجواد حق شناس ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران در مورد پایان استعفای حجت نظری عضو شورای شهر تهران گفت: استعفای این فرد دو هفته قبل به هیات رئیسه شورای شهر ارائه شد.

وی با بیان اینکه موضوع استعفای این عضو در هیات رئیسه مطرح شد و در آنجا به بنده و کمیسیون فرهنگی و یکی از اعضای هیات رئیسه مسئولیت داده شد تا با این عضو صحبت کنیم و مباحث، نکات و گلایه های احتمالی را بشنویم، اضافه کرد: این جلسه سه شنبه هفته گذشته با این عضو برگزار شد و از هیات رئیسه نیز نژادبهرام در این جلسه حضور داشت که نگرانی و گلایه این عضو درباره وعده ها و قولهای شورای شهر بود که در آغاز به مردم داده شده بود، و دغدغه هایی داشت که چگونه خواسته های مردم وصول می شود.

حق شناس با تاکید بر اینکه نکته ای دال بر نگرانی شخصی این فرد پیدا نکردیم و دغدغه های این عضو عموما درست و مباحثی بود که باید با دقت بیشتری پیگیری می شد، اضافه کرد: گزارشی به هیات رئیسه دادیم که دعوت کردند از این عضو و نشست برگزار شد و مباحث شنیده شد و قرار شد این نکات و نگرانی ها رفع شود و از وی خواسته شد در جلسات صحن حاضر شود و موضوع استعفا را منتفی کنند.

وی در مورد شروط احتمالی این عضو گفت: نکاتی که مدنظر بود در هیات رئیسه مطرح شد و قول پیگیری مسائل توسط خزانه دار و نایب رئیس داده شد و به نظر می رسد این موارد علی القاعده موارد اختلافی نبود و هیات رئیسه هم نقطه نظرات را قبول کردند.

حق شناس در مورد گلایه نظری در مورد بعضی مسائل داخلی شورا گفت: قطعا حل این مباحث نیاز به زمان و پیگیری دارد و باید بشود راهکار مناسب پیدا کرد و باید برای تحقق خواسته ها راستا مشخصی شکل گیرد و برای برداشتن تلاش می شود اما راهکار استعفا نیست و راهکار پیگیری و تلاش است و این همدلی مورد تاکید همه است و باید همدلانه و مجدانه برای عمل به قولهایمان به مردم کار کنیم.

وی در مورد شائبه جلسه با چمران عضو علی البدل اول گفت: این خبر هیچ جا تایید نشد نه توسط اعضای شورا و نه توسط منابعی که قابل استناد باشد و ضمن اینکه اصل دیدار آدمها و شخصیت های سیاسی امر پذیرفتنی است و در این روزگار نیاز به گفت وگو و تعامل حتی با رقبا و چهره هایی که در این شهر دارای تجربه و سابقه هستند، داریم و اگر این اتفاق رخ دهد جای گلایه نیست اما این موضوع قابل تاکید نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1533

به "خاتمه استعفای حجت نظری از زبان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه استعفای حجت نظری از زبان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید