لاریجانی:در مورد افزایش تعرفه های مخابراتی تامل کنید

رئیس مجلس در دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات با بیان این که اکنون شرایط کشور به دلیل نبرد مالی، خاص و متفاوت است، گفت: تغییر تعرفه ها را به مسئولان کشور توصیه نمی کنم.

لاریجانی:در مورد افزایش تعرفه های مخابراتی تامل کنید

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از خانه ملت، اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات امروز (شنبه، 18 آبان ماه) طی دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد این شرکت از ابتدای امسال تاکنون ارائه کردند؛ بنابراین گزارش، رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه بهتر است در شرایط فعلی مالی کشور تغییر و افزایش تعرفه ها اعم از مالیات و عوارضی که به خدمات تعلق می گیرد، آرام تر صورت گیرد، گفت: شرایط کشور به دلیل اعمال تحریم ها متفاوت است لذا به مسئولان تغییر تعرفه ها را توصیه نمی کنم و افزایش تعرفه ها مطلوب نیست.

وی خطاب به هیات مدیره شرکت مخابرات اعلام کرد: شرکت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی گردد و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند؛ لذا بهتر است بنابر اقتضائات کنونی، درخصوص افزایش تعرفه ها تامل کنید.

در ادامه این دیدار، مهدی صفری رئیس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات در این جلسه گزارشی درخصوص هزینه ها، سرمایه گذاری ها و برنامه های پیش روی شرکت مخابرات ارائه کردند.

انباشت نیروی انسانی در شرکت مخابرات، هزینه کرد سالانه بین 700 تا 800 میلیارد تومان برای 47 هزار بازنشسته این شرکت و افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز از دیگر مسائل مطروحه ازسوی هیات مدیره شرکت مخابرات در دیدار و گفت: وگو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 10 دی 1398 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 521

به "لاریجانی:در مورد افزایش تعرفه های مخابراتی تامل کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاریجانی:در مورد افزایش تعرفه های مخابراتی تامل کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید