محدودیت تردد بین جاده ای در مراکز استان ها از 10 صبح چهارشنبه

به گزارش مجله سلنا، جانشین فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از اعمال محدودیت های تردد در تمامی مراکز استان های کشور از ساعت 10 صبح فردا (چهارشنبه) خبر داد.

محدودیت تردد بین جاده ای در مراکز استان ها از 10 صبح چهارشنبه

به گزارش خبرنگاران، سردار سید تیمور حسینی در مصاحبه با ایسنا در این باره گفت: علاوه بر محدودیت هایی که بناست با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از روز شنبه در کشور اجرا شود که جزئیات آن را در زمان خود اعلام خواهیم کرد، مشابه طرحی که چندی پیش برای ممنوعیت تردد در 25 مرکز استان به اجرا درآمده بود، از ساعت 10 صبح فردا و این بار در تمامی مراکز استان های کشور اجرا خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس از ساعت 10 صبح فردا، تا ساعت 24 روز جمعه هفته جاری، هیچ پلاک غیربومی اجازه ورود به مرکز استان ها را نخواهد داشت و از سوی دیگر پلاک های بومی نیز اجازه خروج از مرکز استان را نخواهند داشت.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا ادامه داد: در این شرایط مثلا اگر خودرویی بخواهد به شهر محل صدور پلاک خود بازشود و در طول جهت از دو مرکز استان عبور کند، باید از جهتهای جایگزین استفاده کرده و اجازه ورود به مرکز استان به این خودروها نیز داده نخواهد شد.

حسینی با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از فردا به شکل شبانه روزی در تمامی مبادی ورودی و خروجی مراکز استان مستقر خواهند شد، گفت: رویکرد پلیس در این زمینه ارشادی است و ما به دنبال جریمه نیستیم، اما طبیعی است که اگر رانندگان اصرار به تخلف داشته باشند، جریمه 500 هزار تومانی برای آنان اعمال خواهد شد.

وی از شهروندان و به خصوص رانندگان خواست که با ماموران پلیس راهور در اجرای این طرح همکاری را داشته باشند و از انجام سفرهای بین شهری پرهیز کنند.

جانشین پلیس راهور ناجا درباره اینکه محدودیت هایی که از شنبه اجرا خواهد شد، چگونه است، گفت: در این خصوص جزئیات و شیوه اجرا اطلاع رسانی خواهد شد و همانطور که گفتم این طرح ارتباطی با آن محدودیت هایی که بناست از روز شنبه اجرا شود، ندارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1267

به "محدودیت تردد بین جاده ای در مراکز استان ها از 10 صبح چهارشنبه" امتیاز دهید

1 کاربر به "محدودیت تردد بین جاده ای در مراکز استان ها از 10 صبح چهارشنبه" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت تردد بین جاده ای در مراکز استان ها از 10 صبح چهارشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید