مقاله: 7 ترند کلاه تابستانی در سال 2021 و هرآنچه که باید از انواع کلاه بدانید

به گزارش مجله سلنا، آخرین ترند کلاه که در اینجا به آن می پردازیم ویزورها بودند که در فشن شوهای فندی و دیوید کوما شاهد آن ها هستیم. ورساچه همچنین ویزورهای لبه پهن با طرح چاپی شلوغ و روسری پیچیده شده به دور آن را ارائه داد.

مقاله: 7 ترند کلاه تابستانی در سال 2021 و هرآنچه که باید از انواع کلاه بدانید

این کلاه یک کلاه اکوادوری است و به طور سنتی با دست با الیافی که از برگ های لطیف یک نخل کوتاه بافته می شود که در اسپانیایی به نخل توکیلا معروف است. نام این کلاه از شهر پاناما که برای قرن ها بندر تجاری اصلی اسپانیا بوده، گرفته شده است. فرایند بافت این کلاه، بسته به کیفیت آن، از یک روز تا هشت ماه به طول می انجامد. در سال 2012 ، بافت سنتی پاناما در میان دارایی های شفاهی و ناملموس مردم اکوادور شناخته شد. ازجمله تفاوت های این کلاه با فدورا می توان به ریشه گیاهی پاناما و سبک تر بودن آن اشاره کرد.

این کلاه کوچک زنانه و عجیب و غریب در مناسبت های رسمی استفاده می شود و جایگزین کلاه لبه پهن است که معمولاً با پر و نقاب تزیین می شود.

کلاه نمدی نیمه رسمی مردانه که مشخصه آن گودی قسمت مرکزی و لبه نسبتاً باریک و برجسته آن است و به طور سنتی در رنگ های سیاه یا خاکستری تولید می شود. اسم این کلاه از امپراتوری آلمان گرفته شده و از آن به عنوان کلاه شکار هم یاد می شود. کلاه هامبورگ در اواخر قرن نوزدهم توسط ادوارد هفتم به عنوان یک جایگزین کمتر رسمی برای کلاه های بولر و بوتر رواج یافت.

منبع مقاله: 7 ترند کلاه تابستانی در سال 2021 و هرآنچه که باید از انواع کلاه بدانید

انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2026

به "مقاله: 7 ترند کلاه تابستانی در سال 2021 و هرآنچه که باید از انواع کلاه بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: 7 ترند کلاه تابستانی در سال 2021 و هرآنچه که باید از انواع کلاه بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید