وزیر کشور بحرین: دوحه شیعه و سنی را هدف گرفته است

به گزارش مجله سلنا، وزیر کشور بحرین مدعی شد، توطئه چینی های قطر برای از هم گسستن اتحاد ملی، فتنه انگیزی و ایجاد آشوب در بحرین محکوم به شکست است، زیرا اتحاد ملت این کشور همانند سدی غیرقابل نفوذ باقی خواهد ماند و کشور بازدارندگی و قدرتش در مقابله با چالش ها بیشتر می گردد.

وزیر کشور بحرین: دوحه شیعه و سنی را هدف گرفته است

به گزارش مجله سلنا، راشد بن عبدالله آل خلیفه، وزیر کشور بحرین طی یک اظهارات فرافکنانه به روزنامه فرامنطقه ای الحیاة ادعا کرد: مداخلات قطر در امور بحرین تازگی ندارد و این امر خط مشی مداوم قطر به شیوه های مختلف است.

وی در ادامه مدعی شد: دوحه دو طایفه سنی و شیعه را هدف گرفته است.

آل خلیفه ادعا کرد: قطر به دنبال فروپاشی بافت اجتماعی بوده و در راستای فتنه انگیزی به دنبال وارد کردن آسیب به روابط خانواده های اصیل بحرینی است و این مساله ای است که با عادات و رسوم عربی و اسلامی همخوانی ندارد.

وی در ادامه مدعی شد: هویت ملی ما قوی و متحد بوده و مخالف نفوذ و فروپاشی است، زیرا در میان ما شهروندی هویت ملی بوده و میهن پرستی پایه و اساس آن است، این امر بحرین را جهت دفع همه کوشش ها برای فنته انگیزی توانمند نموده است. آل خلیفه ادعا کرد: این توطئه ها تنها همبستگی و استقامت ما را افزایش می دهد.

وزیر کشور بحرین روز یکشنبه ریاست کمیته پیگیری اجرای طرح ملی برای ارتقای عرق ملی و تحکیم ارزش های شهروندی را برعهده داشت و این کمیته گزارشی از آخرین برنامه های اجرا شده در زمینه طرح ملی و نتایج نشست هایی که دفتر اجرایی با طرف های ذی ربط برگزار کرد، ارائه داد و بعضی از طرح ها در این خصوص به روزرسانی و ادغام شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 215

به "وزیر کشور بحرین: دوحه شیعه و سنی را هدف گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور بحرین: دوحه شیعه و سنی را هدف گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید