بازتاب شکست سنگین الاهلی برابر استقلال در رسانه های عربستانی

به گزارش مجله سلنا، الاهلی و استقلال در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در جده به مصاف هم رفتند. این ملاقات که توییتر لیگ قهرمانان آسیا آن را مهم ترین بازی هفته نخست دانست با شکست سنگین نماینده عربستان همراه شد تا جایکه استقلال توانست با نتیجه 5 بر دو بازی را به سود خود به خاتمه رساند.

بازتاب شکست سنگین الاهلی برابر استقلال در رسانه های عربستانی

این شکست سنگین الاهلی در رسانه های عربستانی بازتاب داشت که به آن می پردازیم:

سعودی اسپورت

این سایت عربستانی با تیتر فاجعه... شکست تحقیر آمیز الاهلی برابر استقلال در آغاز راه آسیایی نوشت: ملاقات استقلال و الاهلی با شکست سنگین 5 بر دو الاهلی به انتها رسید. هیجان در بازی خیلی زود آغاز شد تا جایکه خطای بی مورد ادریس فتوحی یک فرصت خوب را نصیب استقلال کرد. نماینده ایران از این خطا نهایت استفاده را برد و توانست گل نخست را به ثمر رساند. الاهلی در دقیقه 27 پیروز شد که گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا دو تیم به تساوی در نیمه نخست رضایت دهند.

در ادامه این گزارش آمده است: با آغاز نیمه دوم الاهلی یک اشتباه دیگر را در خط دفاعی مرتکب شد و نادری گل دوم را به ثمر رساند. در دقیقه 67 قایدی توانست روی یک اشتباه عجیب دیگر از خط دفاعی الاهلی به گل برسد. السومه یکی از گل ها را جبران کرد تا الاهلی امیدوار گردد، اما این قایدی بود که با یک شوت سنگین بار دیگر اختلاف را به دو گل رساند. استقلال در دقایق انتهای یک گل دیگر از روی نقطه پنالتی به وسیله دیاباته به ثمر رساند تا یک پیروزی پر گل را به دست آورد و به صدر جدول رده بندی صعود کند.

الریاضیه

ناکامی الاهلی به آسیا هم آمد

این روزنامه عربستانی در گزارش خود نوشت: الاهلی ناکامی خود در لیگ محلی را به آسیا هم آورد تا جایکه یک شکست سنگین 5 بر دو را در ملاقات نخست خود برابر استقلال تجربه کرد. استقلال با گل زود هنگام خود الاهلی را غافلگیر کرد، اما عمر السومه این گل را جبران کرد. نماینده ایران نیمه دوم را توفانی آغاز کرد و اشتباهات زیاد بازیکنان الاهلی باعث شد تا آن ها گل های زیادی دریافت نمایند.

الشرق الاوسط

شکست تاریخی الاهلی برابر استقلال

این روزنامه سرشناس اینگونه به شکست سنگین الاهلی واکنش نشان داد: الاهلی در ملاقات نخست خود در فصل نو لیگ قهرمانان آسیا یک شکست تاریخی را برابر نماینده ایران تجربه کرد. الاهلی با نتیجه 5 بر دو برابر استقلال باخت که این سنگین ترین شکست این تیم در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا بود.

عکاظ

الاهلی سنگین ترین شکست خود را تجربه کرد

روزنامه عکاظ با تیتر فوق نوشت: الاهلی در ملاقات نخست خود در فصل نو لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 5 بر دو برابر استقلال باخت.

اسپورت 24

الاهلی به وسیله استقلال 5 تایی شد. ناکامی الاهلی در نخستین آزمون خود با ریجکمپ

این سایت خبری هم نوشت: الاهلی فصل نو لیگ قهرمانان آسیا را با شکست سنگین برابر استقلال آغاز کرد تا جایکه این تیم که برای نخستین بار ریجکمپ را روی نیمکت خود داشت با نتیجه 5 بر دو باخت. با این نتیجه استقلال در صدر جدول رده بندی نهاده شد این درحالی است که الاهلی قعرنشین شد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1897

به "بازتاب شکست سنگین الاهلی برابر استقلال در رسانه های عربستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب شکست سنگین الاهلی برابر استقلال در رسانه های عربستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید