همه اخبار و مقاله ها

نخست وزیر یونان سوگند یاد کرد

الکسیس سیپراس یک روز پس از پیروزی حزبش در انتخابات پارلمانی یونان، در برابر رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کرد.

14 خرداد 1399

اواسط فروردین، زمان مناسب مبارزه با آفت جوانه خوار مرکبات

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به فرارسیدن زمان مناسب مبارزه با آفت جوانه خوار مرکبات، به لزوم مبارزه با این آفت تاکید نمود.

14 خرداد 1399

تأکید دبیر کل شورای همکاری بر برطرف اختلافات با قطر

دبیر کل جدید شورای همکاری خلیج فارس برطرف اختلاف میان کشورهای محور سعودی با قطر برای تقویت همکاری ها و مقابله با چالش های کشورهای عضو این شورا به خصوص در شرایط همه گیری کرونا ضروری خواند.

14 خرداد 1399

ضعف های نیرومندترین کشور دنیا در رویایی با بحران کرونا

کرونا در ایالات متحده بیرحمانه گسترش می یابد. شمار مبتلایان تنها در نیویورک از هر کشوری بالاتر رفته است. بحران کرونا نشان داد نیرومندترین کشور دنیا در عرصه مقابله با بحران و فاجعه از بسیاری کشورها عقب تر است.

13 خرداد 1399

وضع مقررات منع آمد و شد در اردن، 372 مورد ابتلا به کرونا

دولت اردن برای مقابله با شیوع کرونا مقررات منع آمد و شد برقرار کرد.

12 خرداد 1399

سایه بورس روی بازار رهن کامل مسکن تهران

خبرنگاران: بازار اجاره آپارتمان های مسکونی در یکی، دو هفته گذشته با افزایش تعداد فایل های عرضه شده به صورت رهن کامل روبه رو بوده است.

12 خرداد 1399

خبرنگاران محققان دانشگاه علم وصنعت 130 هزار شیلد محافظ صورت فراوری کردند

تهران- خبرنگاران- یک شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران و رشد یافته در زیست بوم فناوری این دانشگاه، پیروز به فراوری بیش از 130 هزار عدد شیلد محافظ برای کادر درمانی و مدافعان سلامت کشور در طول یک ماه گذشته شده است.

12 خرداد 1399

خبرنگاران ظرفیت نمونه گیری کرونا در آذربایجان غربی افزایش یافته است

ارومیه- خبرنگاران- دانشیار دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: با راه اندازی آزمایشگاه دوم تست کرونا در شهر ارومیه، ظرفیت نمونه گیری استان افزایش یافته است.

11 خرداد 1399

سرپرست شهرداری پردیس انتخاب شد

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: با توجه به تائیدیه کمیته انطباق فرمانداری منصور ثنایی نیک به عنوان سرپرست شهرداری پردیس انتخاب شد.

11 خرداد 1399

25 هزار دانشجوی خارجی در ایران حضور دارند، تمهیدات وزارت علوم برای بازگشت دانشجویان ایرانی و خارجی به کشورشان

وزارت علوم تمهیداتی را برای برای بازگشت دانشجویان ایرانی به کشور و خروج دانشجویان خارجی از کشور داشته است، در حال حاضر 25 هزار دانشجوی خارجی در ایران حضور دارند و منتظر بازگشایی کلاس های درس هستند.

10 خرداد 1399

بحران کرونا معایب سرمایه داری را نمایان ساخت

خبرنگاران - گروه بین الملل: کرونا از سویی باعث شده تا گرایشات ناسیونالیستی و مرزهای ملی اهمیت ویژه تری بیابد و خودکمک(self-help) از مبانی و اصول اساسی رئالیسم است مورد توجه کشورها قرار گیرد. این خودکمک را در عدم همکاری مؤثر برخی کشورها با یکدیگر در مقوله کمک...

10 خرداد 1399

کودک ربایی هیتلر برای آلمانیزه شدن

این ربوده شدگان، طبق برنامه هیملر، باید تا شش سالگی در مراکز خارج از آلمان آموزش می دیدند و پس از آن، به داخل آلمان منتقل می شدند و تا 12 سالگی تحت آموزش های ویژه نازیستی قرار می گرفتند.

9 خرداد 1399

مراحل بازسازی خانه توسط شما

آماده سازی محوطه خانهتعداد کمی از افراد هستند که با داشتن اطلاعات و مهارت های لازم و کافی واجد شرایط انجام کلیه مراحل ساخت و ساز خانه خود باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مراحل بازسازی خانه توسط شما آشنا شوید. ممکن است بعضی از جنبه های کار را بتوانید...

9 خرداد 1399

خبرنگاران صید ماهی استخوانی در گلستانی 24 درصد بیشتر شد

گرگان - خبرنگاران - معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات گلستان گفت که صید ماهیان استخوانی در این استان سال جاری با حدود 357 تن برداشت و رشد 24 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل امروز دوشنبه به خاتمه رسید.

8 خرداد 1399

ریزش کوه راه ارتباطی 10 روستا را در سوادکوه مسدود کرد

ریزش کوه در روستای شش رودبار شهرستان سوادکوه راه ارتباطی 10 روستا را مسدود کرد.

8 خرداد 1399

روسیه و آذربایجان از مهم ترین مشتری های کالاهای صادراتی گیلان

خبرنگاران/گیلان رئیس سازمان صمت گیلان گفت: روسیه و آذربایجان از 9 مشتری مهم کالاهای صادراتی گیلان هستند.

7 خرداد 1399

نامزد بوریس جانسون هم کرونا گرفت

بعد از آنکه نخست وزیر انگلیس چند روز قبل در پی ابتلایش به کروناویروس به قرنطینه رفت، نامزد وی نیز با انتشار پستی در توئیتر فاش کرد که او نیز علائم اصلی ابتلا به این ویروس را داشته و هفته گذشته را به استراحت پرداخته است.

7 خرداد 1399

خبرنگاران اتاق اصناف تبریز با صنوف متخلف برخورد می نماید

تبریز-خبرنگاران- رییس اتاق اصناف تبریز اظهار داشت: با توجه به دستور ستاد مرکزی کرونای کشور و تاکید ستاد استانی با صنوفی که مبادرت به فعالیت نمایند، این مجموعه به شدت برخورد خواهد نمود.

6 خرداد 1399

خبرنگاران سوریه: اقدام اتحادیه اروپا برای لغو تحریم ها در حد حرف است

تهران- خبرنگاران- وزارت خارجه سوریه ادعای بعضی مقامات اتحادیه اروپا در خصوص کاهش تحریم ­ها علیه این کشور را در حد حرف دانست.

6 خرداد 1399

وقوع سیل در زمان مناسب به اهالی مانه و سملقان اطلاع داده شد

فرماندار مانه و سملقان گفت: اطلاع رسانی به سه هزار خانوار این شهرستان خراسان شمالی که بیشتر آنها روستایی هستند در خصوص وقوع سیل انجام شده و به همین دلیل سیل بامداد یک شنبه 17 فروردین خساراتی در پی نداشته است.

5 خرداد 1399
تعداد: (860)