تمرین تیم ملی با کی روش پس از 1200روز

به گزارش مجله سلنا، اولین تمرین تیم ملی فوتبال با کارلوس کی روش از ساعت 17 امروز در کمپ تیم های ملی شروع شد.

تمرین تیم ملی با کی روش پس از 1200روز

تمرینات تیم ملی فوتبال برای بازی با اروگوئه و سنگال با حضور 25 بازیکن دعوت شده از لیگ در زمین شماره 2 کمپ تیم های ملی آغاز شد.

اولین تمرین تیم ملی فوتبال با کارلوس روش سبب شده بود اصحاب رسانه استقبال زیادی از این تمرین داشته باشند و نزدیک به 60 خبرنگار و عکاس خودشان را به کمپ تیم های ملی رسانده بودند.

ساعت 5 عصر بود که اصحاب رسانه اجازه حضور در تمرین پیدا را کردند. کی روش در ابتدای تمرین پس از نرمش ملی پوشان، به صورت اختصاصی توصیه هایی را به چند بازیکن داشت.

از جمله این ملی پوشان، وحید امیری بود که پس از رهایی از مصدومیت، تمریناتش را زیر نظر پزشک آغاز نموده است و کی روش در آغاز تمرین نکاتی را به وی و دکتر شهاب، پزشک تیم ملی گوشزد کرد.

ملی پوشان پس از حرکات کششی و نرمش، با تمرین با توپ به گرم کردن پرداختند. در سوی دیگر زمین کمپ هم علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی و پیغام نیازمند سه دروازه بان تیم ملی زیر نظر لوپز مربی دروازه بانان به تمرین مشغول بودند.

بازیکنان پس از گرم کردن در دو گروه به بازی آقا وسط پرداخته و در ادامه نیز در قالب دو تیم در نصف زمین به فوتبال مشغول شدند.

وحید امیری، مهدی مهدی پور و محمد محبی با توجه به آسیب دیدگی زیر نظر دکتر شهاب تمرینات اختصاصی را دنبال کردند.

پس از 30 دقیقه فوتبال درون تیمی، کی روش بازیکنان را دور هم جمع و نکات تاکتیکی لازم را به آن ها گوشزد کرد. پس از صحبت های کی روش که نزدیک به 10 دقیقه طول کشید، دوباره بازی درون تیمی از سر گرفته شد.

ساعت 18:10 دقیقه فوتبال درون تیمی با فزونی تیم آبی پوش به انتها رسید و علیرضا بیرانوند و سایر بازیکنان این تیم به شادی پرداختند و با رفتن به سمت عکاسان ژست پیروزی گرفتند.

در انتها تمرین کی روش با حضور در جمع خبرنگاران و عکاسان، توضیحاتی را درباره تمرینات ارائه کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2269

به "تمرین تیم ملی با کی روش پس از 1200روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین تیم ملی با کی روش پس از 1200روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید