ثانیه شماری برای دستگیری مدیر جنجالی فوتبال!

به گزارش مجله سلنا، ماجرا از روزی آغاز شد که طلبکاران مقابل باشگاهی صف کشیدند. یکی از این طلبکاران با سند و مدرک نشان داد 37 میلیارد تومان به آقای مدیرعامل قرض داده، بدون این که ریالی را بازپس گرفته باشد. این در حالی است که مدیرعامل فوق این 37 میلیارد را جزو درآمد های باشگاه محاسبه نموده بود! در ادامه نامه ای از خارج از ایران رسید که فردی ایرانی ادعا نموده بود حدود 150 هزار دلار به باشگاه در زمان مدیریت این فرد یاری نموده، ولی آن را بازپس نگرفته است.

ثانیه شماری برای دستگیری مدیر جنجالی فوتبال!

جالب اینجاست طبق توافق انجام شده بین طرفین بابت هر روز دیرکرد باشگاه باید 250 دلار ضرر بپردازد. در نامه رسیده ادعا شده بود تا همین حالا کلی به بدهی باشگاه افزوده شده است و اگر پرداخت نگردد، بدهی بیشتر و بیشتر می گردد. از سویی قرارداد امضا شده با یک اسپانسر هم با مسائل زیادی روبه رو شد. به شکلی که در نهایت اسپانسر گفت برای فسخ قرارداد باید تمام پولی را که پرداخت نموده بگیرد وگرنه تا آخر فصل یک ریال هم نمی دهد، ولی باید تبلیغاتش صورت گیرد! درباره قرارداد بازیکنان این باشگاه هم اتفاقات عجیبی و غریبی اتفاق افتاده است.

به عنوان مثال بازیکنی در مذاکرات اولیه توافق نموده بود سالی یک میلیارد تومان دریافت کند، ولی در نهایت مدیرعامل با او قراردادی به ارزش یک میلیارد و 800 میلیون تومان امضا کرد. حتی مسؤول جابجایی بعد از امضای این قرارداد با تعجب گفته بود چطور 800 میلیون روی قرارداد آمد؟! درباره دیگر قرارداد های این باشگاه هم بحث زیاد بوده به شکلی در پرونده های ارسالی برای سازمان بازرسی قرارداد تعدادی از بازیکنان آن ها هم گنجانده شده است. مدیر لیگ برتر به تازگی به شورای رسیدگی به تخلفات اداری احضار شده تا درباره همه این مسائل توضیحاتی ارائه دهد. یک مقام مطلع فاش کرد به احتمال فراوان این مدیر اولین مدیر فوتبال خواهد بود که با او برخورد جدی صورت می گیرد!

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1347

به "ثانیه شماری برای دستگیری مدیر جنجالی فوتبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثانیه شماری برای دستگیری مدیر جنجالی فوتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید