قرعه کشی 5 وزن نخست کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا برگزار گشت

به گزارش مجله سلنا، قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز (جمعه) در چین برگزار گشت.

قرعه کشی 5 وزن نخست کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا برگزار گشت

به گزارش ، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت 8 صبح فردا (شنبه)در شهر شی آن چین و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست آغاز می شود.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 10 کشتی گیر حضور دارند، رضا خدری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف الهام بهرام اف دارنده مدال نقره جوانان جهان از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان مانجیت از هند و آسان سلیمان اف از قرقیزستان روبرو می شود.

در وزن 63 کیلوگرم سامان عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده کشتی میان یوشیکی یامادا از ژاپن و مازیتوف از تاجیکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این دور در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ارباتو تیو از چین و کودایبرگن تورسینوف از قزاقستان می رود. در این وزن 9 کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن 77 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، محمدعلی گرایی در دور نخست به مصاف کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان بیلان نالگیف از ازبکستان و ریدونگ ژانگ از چین سرشاخ می شود.

در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دیدار نخست به مصاف فی پنگ دارنده مدال برنز آسیا از چین می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده ماتسو سومی دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و هیا گئون پارک از کره جنوبی مبارزه می کند. در این وزن 10 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم که 8 کشتی گیر شرکت کرده اند، امیر قاسمی منجزی در دور اول با مورات رامونوف دارنده مدال نقره آسیا از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان مین سئوک کیم دارنده مدال برنز جهان و بازی های آسیایی از کره جنوبی و ریوتا کونو از ژاپن می رود.

محمدی: آزادکاران ایران نتیجه ای تاریخی در مسابقات آسیایی رقم زدند

صدرنشینی ایران در سرانجام روز نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا

اهدای قهرمانی زودهنگام آزادکاران ایران در آسیا به سیل زدگان کشور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 149

به "قرعه کشی 5 وزن نخست کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی 5 وزن نخست کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید