استقبال کارگردان سریال نوروزی شبکه 3 از ساخت پایتخت

به گزارش مجله سلنا، سریال بوتیمار به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده در نوروز 1400 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

استقبال کارگردان سریال نوروزی شبکه 3 از ساخت پایتخت

به گزارش خبرنگاران، علیرضا نجف زاده، کارگردان این مجموعه تلویزیونی که سریال زوج یا فرد را در کارنامه دارد، گفت: در روزهای سخت کرونایی قطعا فرایند فراوری در مجموعه های تلویزیونی و آثار نمایشی دیگر با کندی روبرو است و کار کردن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دستور کار همه همکاران من در عرصه فراوری است.

نجف زاده اضافه نمود: بدیهی است در چنین شرایطی خشنود هستیم که بتوانیم به عنوان مدافعان فرهنگی سلامت به خاطر مردمی که در خانه قرنطینه هستند سرگرمی سازی کنیم و به رغم شرایط خاص که خیلی از مشاغل تعطیل هستند ما با کوشش بی وقفه برای لحظاتی فضای مفرحی را برای خانواده های ایرانی ایجاد کنیم.

او درباره استفاده از بازیگران بومی مازندرانی در سریال بوتیمار می گوید: تمام استان های کشورمان مملو از استعدادهای نهان بازیگری هستند که در سالن های تئاتر مدام می درخشند. بی تردید اگر فرصت دیده شدن برای آنها در آثار نمایشی ایجاد گردد می توانند استعدادشان را شکوفا نمایند. استان مازندران نیز بازیگران کار بلد و مطرحی را در تمام این سال ها به سینما و تلویزیون معرفی نموده است. ما نیز کوشش داریم گوشه ای از توانایی ها و استعداد بچه های زحمت کش و توانمند استان زیبای مازندران را در عرصه بازیگری معرفی کنیم.

نجف زاده با بیان اینکه او به عنوان یک کارگردان معتقد است اگر داستانی از پایتخت خارج می گردد و این پتانسیل را دارد تا در جغرافیای خارج از شهر تهران دیده گردد، چه خوب است که بازیگران همان منطقه ایفاگر نقش های اصلی باشند. تا نه تنها شاهد شکوفایی استعدادهای بازیگری در اقصی و نقاط کشور باشیم که از حضور بازیگران با تجربه این استفاده را ببریم تا در کنار بازیگران بومی به آنها فرصت دیده شدن بدهند.

او درباره فراوری احتمالی سریال پایتخت برای نوروز 1400 هم گفت: همه پروژه های تلویزیونی و همه خانواده هنر یک هدف مشترک دارند و آن هم ایجاد لحظاتی شاد و آرامش بخش برای خانواده های ایرانی است. قطعا سریال پایتخت و آقای مقدم هم از این مسئله استثنا نیستند؛ چراکه بعد از سال ها همکاری با تیم سریال پایتخت می دانم که الهام غفوری و همه خانواده پایتخت نیز علاقه مند هستند تا برای دقایقی هم که شده حال مردم را خوب نمایند. قطعا حضور سریال های جذاب و شناسنامه داری چون پایتخت در افزایش میزان مخاطب تلویزیون موثر است و من هرگز حضور آثار قوی را روی آنتن رقابت قلمداد نمی کنم، مگر یک رقابت سالم و سلامت هنری در کسب رضایت مخاطب. ضمن اینکه در این عرصه ما خودمان رقیب خودمان هستیم و کوششمان این است که در بهترین شرایط که از سوی مهران مهام با وسواس و کیفیتی مثال زدنی مهیا شده است، اثری ماندگار و خاطره ساز در خور شأن مخاطب رسانه ملی فراوری کنیم.

نجف زاده در سرانجام گفت: ساخت سریال بوتیمار در تدابیر شدید رعایت امور بهداشتی و سلامت و با رعایت کامل پروتکل با دقت و توجه و نظارت تیم تهیه و شخص آقای مهام به عنوان تهیه نماینده و گرون محترم فراوری ، در حال ساخت است و با توجه به شرایط جوی و حضور بازیگران بومی که در بحث راهنمایی و کارگردانی سرعت عمل را تا حدودی پایین می آورد پروژه را پیش می بریم.

علی صبوری اخیرا جلوی دوربین نجف زاده رفته است و قرار است تعدادی از بازیگران تئاتر و تلویزیون مازندران به گروه بازیگران بوتیمار اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1299

به "استقبال کارگردان سریال نوروزی شبکه 3 از ساخت پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال کارگردان سریال نوروزی شبکه 3 از ساخت پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید