انتخاب های غلط به استقلال لطمه زد، فرهاد مجیدی نباید تنها بماند

به گزارش مجله سلنا، رضا رجبی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد شرایط این روزهای استقلال که مسائل زیادی را پشت سر می گذارد، گفت: در علم روز فوتبال ثابت شده که مسائل فنی 40 درصد و عوامل اجرایی 60 درصد دخیل هستند و می توانند باعث موفقیت تیم شوند اما در استقلال، آن 60 درصد وجود ندارد، منابع اقتصادی با مشکل روبرو شده و هیچ چیز سر جای خودش نیست.

انتخاب های غلط به استقلال لطمه زد، فرهاد مجیدی نباید تنها بماند

وی ادامه داد: پرسپولیس در پی دو مدافع برای فصل تازه تیم خود و استقلال همچنان درگیر دعوای مدیریتی است. در چنین شرایطی بعید به نظر می رسد آبی ها بتوانند بازیکنانی که مورد نظر فرهاد است برای فصل آینده جذب نمایند.

پیشکسوت باشگاه استقلال اضافه کرد: تا چند وقت پیش اعتقاد داشتم وزیر ورزش و جوانان در این مسائل تأثیرگذار نیست، اما هر چه جلوتر می روم متوجه می شوم تفکراتم اشتباه بوده است. در این اتفاقات 30 میلیون طرفدار ناراضی هستند. باشگاهی که طرفدارانش عاشق تیمشان هستند، این روزها در بدترین شرایط قرار گرفته است.

رجبی در مورد تغییرات هیئت مدیره گفت: دو نفر استعفا می دهند اما استعفایشان مورد قبول واقع نمی شود. پرویز مظلومی مورد اهانت طرفداران قرار گرفته، هرکس کار خودش را انجام می دهد و مسائل در آموزشگاه به وجود می آید که ضربه سختی به استقلال می زند. مدیرعامل باشگاه مورد اقبال عمومی قرار نگرفته و طرفداران به شدت از او ناراضی هستند. با انتقادهای وارده نسبت به مددی، بهتر است با استقلال خداحافظی کند و کار را به افراد باتجربه و نام آشنا بسپارد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که این مسائل تا چه زمان در این تیم وجود خواهد داشت؟ گفت: این یک داستان ادامه دار است. دلم برای طرفداران می سوزد. متأسفانه تیم عظیم تر ندارد. در چنین شرایطی هیچ امیدی به این تیم نیست. پرسپولیس با آرامش به کارش ادامه می دهد اما استقلال همچنان دنبال منابع مادی می شود. مجیدی تنها شده، او باید هم کار فنی و هم کارهای مدیریتی را انجام بدهد، زیرا از مدیریت باشگاه برای موفقیت استقلال آبی گرم نمی شود بنابراین در چنین شرایطی نباید مجیدی را تنها بگذاریم و همه باید از او حمایت کنیم تا بتواند به همراه بازیکنان نتیجه خوبی بگیرد البته بازیکنان شرایط را درک نموده و دست به دست او داده تا بتوانند نمایش قابل قبولی داشته باشند.

وی با انتقاد از مدیریت باشگاه گفت: شرایط استقلال مبهم است، بعضی ها هزینه می نمایند تا استقلال شرایط خوبی داشته باشد اما مسئولان باشگاه مقابل آنها ایستادند و اجازه کار نمی دهند. باید امیدوار بود که استقلال از این بحران خارج شود. انتخاب های غلط به استقلال ضربه زده است. انتظار می رود با تغییراتی که در دولت انجام می شود، شاهد تحولات مثبت در استقلال باشیم. دولت آینده باید یک هیئت مدیره قوی را برای استقلال تشکیل دهد. معلوم نیست علی نژاد چه عنادی با استقلال دارد که در پی نابودی این تیم است اما طرفداران باید شکیبا باشند چرا که شاید با تغییرات به وجود آمده در وزارت ورزش، استقلال از شرایط نابسامان بیرون بیاید.

رجبی در مورد ملاقات روز پنجشنبه تیم فوتبال استقلال تهران برابر آلومینیوم اراک گفت: آبی ها یک تیم پرمهره هستند، این اتفاقات باعث همدلی آنها شده و رفته رفته برد برای آنها به یک عادت تبدیل می شود. باید مجیدی و بازیکنانش با دست پر از اراک بیرون بیایند. آلومینیوم تیم خوبی است اما با نمایشی که استقلال در هفته های گذشته از خود نشان داده، حتماً باید پیروز این بازی باشد. استقلال یک دربی حساس را پیش رو دارد که به نظر می رسد با شرایط این روزهای استقلال، این مهم ترین دربی برای آبی ها خواهد بود.

وی تأکید کرد: استقلال اندکی دچار نوسان شده به علت آنکه مجیدی تنهاست و هنوز نتوانسته دستیارش را از ایتالیا بیاورد بنابراین در چنین شرایطی باید پیشکسوتان به وی یاری نمایند که تیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط بهتری قرار گیرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد ابقاء دراگان اسکوچیچ گفت: فدراسیون در انتخاب اسکوچیچ تصمیمی نگرفته بلکه فشار از بیرون بوده است. با عده ای صحبت کردند تا اسکوچیچ بماند؛ این افراد برنامه های فدراسیون را تغییر دادند. اسکوچیچ مربی عظیمی نیست، رزومه قابل تأملی ندارد اما باید حالا که به اسم سرمربی تیم ملی ما حضور دارد، با تمام نقدها وارده، باید از وی حمایت شود که بتواند تیم ملی ایران را به جام جهانی راهنمایی کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1877

به "انتخاب های غلط به استقلال لطمه زد، فرهاد مجیدی نباید تنها بماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب های غلط به استقلال لطمه زد، فرهاد مجیدی نباید تنها بماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید