بانک توسعه تعاون با ایفای کامل تعهدات، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف طرح ملی اشتغال پایدار روستایی دارد

به گزارش مجله سلنا، عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در سفر به استان آذربایجان غربی، از پرداخت کامل سهمیه مرحله پنجم طرح اشتغال روستایی و عشایری در این استان، توسط بانک توسعه تعاون تا خاتمه سال جاری اطلاع داد.

بانک توسعه تعاون با ایفای کامل تعهدات، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف طرح ملی اشتغال پایدار روستایی دارد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، امیر هوشنگ عصارزاده در جلسه اتاق تعاون استان آذربایجان غربی بابیان اینکه یاری به تعاونی ها باعث اشتغال و پیشرفت کشور و درنتیجه توزیع عادلانه ثروت در جامعه می گردد، بر آمادگی بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونی های فعال و دانش بنیان به عنوان یکی از وظایف ذاتی این بانک توسعه ای تأکید کرد.

عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون با اشاره به ضرورت تعامل دوجانبه تعاونی ها و بانک توسعه تعاون به منظور تجمیع منابع در این بانک، تقویت ظرفیت ها و منابع در اختیار این بانک را راهکاری عملی برای توسعه و ارتقای بخش تعاون در کشور دانسته و اضافه نمود: بانک توسعه تعاون به عنوان بانکی توسعه ای، با تمام ظرفیت در کنار بخش تعاون ایستاده و آماده ارائه انواع خدمات و محصولات به روز حوزه مالی و بانکداری به این بخش مؤثر مالی در کشور است.

عصارزاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون در استان آذربایجان غربی درزمینهٔ اشتغال پایدار روستایی توانسته است با ایفای کامل تعهدات خود در چهار مرحله گذشته نقش مؤثری در پیشبرد این طرح عظیم ملی در کشور داشته باشد، گفت: علاوه بر پرداخت کامل سهمیه استان آذربایجان غربی تا انتها مرحله چهارم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، تا به امروز بیش از 83 درصد از مجموع سهمیه تخصیص یافته به استان طی مرحله پنجم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی نیز توسط بانک توسعه تعاون در این استان پرداخت شده و تا انتها سال به طور کامل رقم پیش بینی شده محقق و پرداخت خواهد گشت.

لازم به ذکر است، عصارزاده عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون، محمد کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در سفر به استان آذربایجان غربی همراهی می نماید.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1441

به "بانک توسعه تعاون با ایفای کامل تعهدات، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف طرح ملی اشتغال پایدار روستایی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک توسعه تعاون با ایفای کامل تعهدات، نقش مؤثری در پیشبرد اهداف طرح ملی اشتغال پایدار روستایی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید