اخبار اقتصادی

روسیه: به آمریکا اجازه نمی دهیم با زور با ما صحبت کند

سخنگوی کرملین در مصاحبه ای توضیح داد، رئیس جمهور روسیه یا هر رهبر دیگر این کشور به آمریکایی ها اجازه نخواهد داد با موضع زور با آنها سخن بگویند.

30 فروردین 1400

خبرنگاران نماینده لاهیجان: زمین های اهدایی به آموزش و پرورش مشخص تکلیف گردد

لاهیجان - خبرنگاران - نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در ملاقات با وزیر آموزش و پرورش ، خواهان مشخص تکلیف زمین های اهدایی مردم برای مدرسه سازی ، تبدیل به احسن و درآمد زایی برای آموزش و پرورش شد.

29 فروردین 1400

اخراج قانونگذار جنجالی حامی ترامپ از دو کمیته کنگره

قانونگذاران در مجلس نمایندگان آمریکا با 230 رأی موافق و 199 رأی مخالف نماینده جنجالی این مجلس را از دو کمیته اخراج کردند.

28 فروردین 1400

قدردانی رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری از اقدامات بانک ملت

رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در نامه ای از اقدامات بانک ملت در بخش های مختلف قدردانی کرد.

24 فروردین 1400

محسن چاوشی از اعدام نجاتم داد

مهربانی خواننده معروف و سخاوت طرفدارانش و البته بخشش خانواده متوفی زندگی جدیدی را به وحید هدیه داده است. در ادامه به گفت وگو با این مخترعِ نجات یافته از اعدام پرداخته ایم.

22 فروردین 1400

پوتین: فضای مجازی به عرصه ای برای رویارویی تبدیل شده است

رئیس جمهوری روسیه هشدار داد که فناوری های جدید دیجیتالی و فضای مجازی به عرصه ای برای تهدیدات جهانی، رویارویی نابرابر و حملات سایبری علیه منافع ملی کشورها تبدیل شده است.

21 فروردین 1400

مردانی که وصیت خود را نوشتند...

خبرنگاران/بوشهر به وزارت نفت که فکر می کنیم، آدم های کت شلوار پوشِ اتوکشیده ای در ذهنمان جا می گیرد که معمولاً حقوق های بالایی می گیرند و از امکانات رفاهی صنعت نفت بهره می برند. همین چند فاکتور باعث شده تا بسیاری از مردم، به ویژه ساکنین شهرهای پیرامونی...

20 فروردین 1400

افتتاح درمانگاه بانک ملی ایران در استان آذربایجان شرقی

درمانگاه تخصصی بانک ملی ایران با حضور عضو هیات عامل و معاون شعب ، مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری ، رئیس اداره کل حراست،رییس اداره امور شعب استان آذربایجان غربی، رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی ،استاندار و دیگر مسئولان افتتاح شد .

8 فروردین 1400

تایلور گرین؛ تازه ترین نشانه سرطان ترامپ در حزب جمهوری خواه خبرنگاران

اظهارات جنجالی یک قانونگذار حامی رئیس جمهور سابق آمریکا که یکی از همکارانش آن را برای حزب جمهوری خواه سرطان توصیف کرده به نمایشی تازه از انشقاق این حزب پس از دونالد ترامپ تبدیل شده است.

1 فروردین 1400

خاکی صدیق: چالش های جدی در سنجش دروس عملی اساتید وجود دارد خبرنگاران

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: مسائل و چالش های جدی در سنجش دروس عملی اساتید وجود دارد؛ به همین منظور ستاد کرونا به بعضی مناطق مجوز برگزاری کلاس های عملی را داد.

1 فروردین 1400

خبرنگاران حمایت رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا ازمذاکرات مجدد با ایران

تهران- خبرنگاران- رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای از طرح دولت بایدن برای مذاکرات مجدد با ایران حمایت کرد.

1 فروردین 1400

هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از متقاضیان آزمون های سراسری 1400 منتشر شد

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از متقاضیان در آزمون های سال 1400 منتشر شد.

30 اسفند 1399

نظر به آغاز موج چهارم کرونا، آزمون های کارآموزی و کارورزی را لغو کنید!

شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نامه ای به معاون آموزشی وزارت بهداشت نوشت: با لغو آزمون های کارآموزی و کارورزی، خللی در فرایند آموزشی دانشجویان به وجود نخواهد آمد و در شرایط کنونی لغو و یا تعویق آن ها ضرورت می یابد.

27 اسفند 1399

لندن: به فروش تسلیحات به عربستان ادامه می دهیم

به گزارش خبرنگاران، روزنامه گاردین در گزارشی گفت که یکی از مقامات دولت انگلیس پس از ادعای آمریکا مبنی بر توقف فروش تسلیحات به عربستان گفت که لندن در این باره خود به تصمیم گیری می پردازد.

23 اسفند 1399

2، 6 میلیون پوند هزینه نوسازی مرکز کنفرانس های خبری به سبک کاخ سفید در دفتر نخست وزیری انگلیس

رسانه های انگلیسی گزارش کردند، دولت این کشور بیش از 2.6 میلیون پوند را صرف یک سری نوسازی ها با هدف برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی به سبک کاخ سفید نموده است.

22 اسفند 1399

ارائه مشاوره روانشناسی به دانشجویان مبتلا به کرونا ضروری است

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با اشاره به رابطه دوسویه کرونا و اختلالات روان شناختی گفت: ارائه مشاوره روانشناسی به دانشجویانی که به کرونا مبتلا شده اند، ضروری است.

21 اسفند 1399

6 گوشی که پیش از خریدن سامسونگ گلکسی S21 باید بررسی کنید

کمتر از یک ماه از 2021 گذشته و در همین زمان کوتاه، یکی از مهم ترین پرچم داران امسال یعنی خانواده سامسونگ گلکسی S21 هم معرفی شده است. مدل های جدید این خانواده، باتری های بزرگتر، نمایشگر جذاب تر و قدرت پردازشی بیشتر نسبت به نسل قبلی دارند و با طراحی جدیدشان،...

16 اسفند 1399

دفاع حمید فرخ نژاد از وزیر بهداشت

حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار دو پست در اینستاگرام خود از حاشیه ایجاد شده برای وزیر بهداشت انتقاد و از ایشان دفاع کرد.

14 اسفند 1399

خبرنگاران کلنگ ساختمان آموزش دانشگاه فردوسی مشهد به زمین زده شد

مشهد- خبرنگاران- عملیات اجرایی ساختمان آموزش دانشگاه فردوسی مشهد روز یکشنبه مصادف با شروع دهه فجر با حضور جمعی از اعضای هیات رییسه و استادان این دانشگاه شروع شد.

12 اسفند 1399

بزرگترین مرکز واکسیناسیون آمریکا در لس آنجلس تعطیل شد

در پی تجمع اعتراضی گروهی از معترضان آمریکایی به شیوه ایمنی سازی افراد با استفاده از تزریق واکسن کرونا، بزرگترین مرکز واکسیناسیون آمریکا در لس آنجلس موقتاً تعطیل شد.

11 اسفند 1399
تعداد: (413)