اخبار اقتصادی

توضیح باشگاه پرسپولیس در مورد مبلغ دریافتی از AFC

حسین قدوسی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره مبلغ دریافتی باشگاه پرسپولیس از کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت حضور در رقابت های لیگ قهرمانان 2019 گفت: در ابتدا باید بگویم چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. اگر می خواستیم این موضوع را اعلام نکنیم از فدراسیون فوتبال...

18 آذر 1398

ادامه تقابل تجاری بین چین و آمریکا؛ اعمال تعرفه گمرکی بر 60 میلیارد دلار کالای آمریکایی

چین در اقدامی تلافی جویانه علیه آمریکا امروز دوشنبه اظهار داشت که بر 60 میلیارد دلار از کالاهای وارداتی از آمریکا تعرفه اعمال می نماید.

15 آذر 1398

بهترین زمان سفر به سنگاپور ؛ کوچک ترین کشور جنوب شرقی آسیا

سنگاپور کشوری مدرن و ثروتمند در شمال خط استوا و یکی از مهم ترین مراکز تجاری در دنیا است. بهترین زمان سفر به سنگاپور چه زمانی است؟

15 آذر 1398

شرکت های غربی از ارائه خدمات بیمه برای شرکت مشترک ایران و هند خودداری کردند

خبرنگاران : منابع هندی اعلام کردند شرکت های بیمه غربی از ارائه پوشش بیمه ای برای اموال شرکت دولتی چنای پترولیوم هند به دلیل مالکیت 15.4 درصد سهام آن به ایران خودداری می نمایند.

14 آذر 1398

همه آنچه ایتالیایی ها برای توسعه گردشگری کشورشان انجام می دهند

به گزارش خبرنگاران، رایزنی فرهنگی ایران در رم در گزارشی که درباره توسعه صنعت گردشگری در ایتالیا تهیه نموده و آن را برای انتشار در اختیار خبرنگاران قرار داده است، به سیاست ها و برنامه هایی که در این کشور برای جذب بیشتر گردشگر استفاده شده، پرداخته است.

12 آذر 1398

وقتی پروازهای تهران - بانکوک زیاد می گردد، تایلند؛ جایی برای توریست ها یا فوتبالیست ها؟

حضور فوتبالیست های ایرانی در لیگ تایلند رو به افزایش است و گویا باید این کشور را جدا از کشوری توریستی، مأوایی برای فوتبالیست های کشورمان بدانیم.

11 آذر 1398

شروع واکسیناسیون دام سبک علیه بیماری تب برفکی

رفیعی پور گفت: هم اکنون در فصلی قرار داریم که دام سبک سراسر کشور علیه بیماری تب برفکی واکسیناسیون می شوند

9 آذر 1398

522میلیون دلار کالا از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

مهدی میراشرفی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: از ابتدای امسال تا خاتمه دی ماه، 522میلیون و 700هزار دلار کالا از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شده که مقدار وزنی این میزان کالا بیش از 700هزار تُن است.

8 آذر 1398

چراغ سبز آلمان به آمریکا برای افزایش هزینه های نظامی

دولت آلمان در نظر دارد آن طور که همیشه دولت آمریکا از آن درخواست نموده است هزینه های دفاعی خود را در سال آینده برای اولین بار به بیش از 50 میلیارد یورو افزایش دهد.

6 آذر 1398

اعتراض نماینده مجلس به تحصیل تبعیض آمیز بعضی در مدارس لوکس

نماینده ارومیه در مجلس با بیان اینکه امروز عده ای آموزش و پرورش را محل تجارت نموده اند گفت: عده ای در مدارس لوکس با عناوین مختلف تحصیل می نمایند که در آموزش و پرورش اسلامی معنایی ندارد.

3 آذر 1398

پذیرش دوره MBA و DBA آموزش عالی علوم و فنون تهران

MBA و DBA دوره های شناخته شده ای در سطح دنیا است که فارغ التحصیلان رشته های مختلف به منظور کسب دانش و مهارت های لازم برای مدیریت کسب وکارها و رهبری سازمان ها دوره تحصیلات تکمیلی خود را در آن می گذرانند.

24 آبان 1398

احتیاج جوانان در بخش مسکن پاسخ داده نشده است

پور ابراهیمی گفت: در طول شش سال اخیر عرضه مسکن به رغم تقاضای ایجاد و احتیاج مسکن برای جوانان، اما پاسخ داده نشد و عملا انباشتی از تقاضا در بخش های مختلف در استان کرمان را شاهدیم.

24 آبان 1398

اپل وارد حوزه ارزهای دیجیتال نمی گردد

تیم کوک(Tim Cook) مدیرعامل اپل اخیرا راجع به رمز ارز اظهاراتی ارائه داده و گفته که شرکت های خصوصی نباید به این حوزه ورود پیدا نمایند.

20 آبان 1398

اردن و ترکیه همکاری های مالی را افزایش می دهند

اردن و ترکیه با هدف ارتقای سطح همکاری های تجاری و سرمایه گذاری های دو کشور، توافقنامه مالی جدید امضا می نمایند.

18 آبان 1398

آمریکا دو شهروند روسیه را به بهانه دخالت در انتخابات تحریم کرد

دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا امروز دوشنبه دو شهروند روسیه را به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا در فهرست تحریم ها قرار داد.

15 آبان 1398

پسماندهای روی همچنان بدون متولی

حمید نصرتی قانعی- زنجان ـ خبرنگار :انباشت حدود 5 تا 7 میلیون تن پسماند روی برآوردی است که مسئولان شهر زنجان از فعالیت شهرک تخصصی روی شهر زنجان در 5 کیلومتری این شهر دارند.

13 آبان 1398

شروع آزمایش واکسن HIV در آفریقای جنوبی

آزمایش واکسن جدید اچ آی وی در پژوهشی بر روی هزاران نفر در آفریقای جنوبی آغاز شد.

9 آبان 1398

نخبه ها در دوراهی ماندن و رفتن

پدیده مهاجرت در ایران و دیگر کشورهای دنیا موضوع جدیدی نیست و قرن هاست که افراد در کوشش برای زندگی بهتر از سرزمین خود مهاجرت می نمایند. با این حال در دو دهه اخیر، این پدیده در ایران نیز به وفور یاد می گردد.

8 آبان 1398

سفر عبدالمهدی به ریاض برای میانجیگری میان ایران و عربستان است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، سفر قریب الوقوع عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق به عربستان سعودی مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفته است.

8 آبان 1398

میزان خسارت رسمی ایران در جنگ

پس از انتها جنگ تحمیلی هشت ساله، هیأتی از سوی دبیرکل وقت سازمان ملل، خاویر پرز دکوئیار، در سال 1370 به تهران آمد تا خسارت های وارد بر ایران را برآورد کند.

5 آبان 1398
تعداد: (92)