جزئیات قابلیت های جدید کنسول پلی استیشن 5

به گزارش مجله سلنا، گزارش ها حاکی از آن است که شرکت سونی قابلیت های مفیدی را در رابط کاربری پروفایل گیمرها قرار خواهد داد.

جزئیات قابلیت های جدید کنسول پلی استیشن 5

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،در بین تمامی تغییرات و توسعه هایی که برای کنسول پلی استیشن 5 انجام شده، ارتقای رابط کاربری پروفایل کاربران یکی از نکات قابل توجه و زیبای کنسول جدید شرکت سونی به حساب می آید. یکی از مواردی که در رابط کاربری کنسول پلی استیشن 5 مورد توجه قرار گرفته بخش فهرست بازی ها و جزئیات اطلاعات مربوط به آن ها است.

بر اساس اطلاعات جدید بخش نمایانگر زمان بازی کردن کاربران برای هر عنوان با بروزرسانی ها و تغییرات مفیدی رو به رو بوده است. قابلیت های جدید فهرست بازی های پلی استیشن با نمونه موجود در نینتندو سوئیچ تفاوت دارد اما بسیاری از تحلیلگران دنیای فناوری بر این باورند که شرکت سونی توانسته از چند نظر بهتر عمل کند.

در ابتدا باید گفت که کاربران دیگر نیازی به معطل شدن برای احتساب زمان تجربه بازی های خود ندارند چرا که سیستم محاسبه این زمان با نمونه موجود در نینتندو سوئیچ تفاوت دارد. کنسول نینتندو زمان تجربه بازی ها را چند روز پس از نصب آن ها به نمایش می گذارد.

جزئیات قابلیت های جدید کنسول پلی استیشن 5

زمان بازی کردن گیمر ها نه تنها با شروع عناوین مختلف شروع می گردد بلکه کاربران می توانند میزان تجربه بازی ها بر روی پلی استیشن 4 را نیز مشاهده نمایند. این یعنی تمام ساعاتی که یک کاربر مشغول تجربه بازی هایی همچون Overwatch، The Witcher III، Rez Intinite و Destiny بر روی پلی استیشن 4 بوده اند در کنسول جدید شرکت سونی نیز به نمایش گذاشته می گردد.

با وجود آن که این قابلیت ها بر روی تجربه بازی های جدید همانند دسته DualSense تاثیر ندارند ولی افراد می توانند با دقت بالاتری تجربیات خود را تحت نظر داشته باشند و جوایز Trophy را دنبال نمایند. این تغییرات با وجود آن که به اندازه موارد دیگر شگفتی آور نیستند اما می توانند رضایت کاربران را چند برابر نمایند. چنین قابلیت هایی برای آن دسته از افراد که زمان زیادی را صرف تجربه بازی های مختلف می نمایند بسیار مفید و کارآمد است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1358

به "جزئیات قابلیت های جدید کنسول پلی استیشن 5" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قابلیت های جدید کنسول پلی استیشن 5"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید