دانشگاه رازی کرمانشاه پژوهشگر پسادکتری می پذیرد

به گزارش مجله سلنا، دانشگاه رازی کرمانشاه برای سال تحصیلی 1400-1399 اقدام به پذیرش پژوهشگر پسادکتری از بین دانش آموختگان دانشگاهی نموده است.

دانشگاه رازی کرمانشاه پژوهشگر پسادکتری می پذیرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت دانشجویی به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله سلنا، دانشگاه رازی کرمانشاه برای سال تحصیلی 1400-1399 از بین دانش آموختگان مقطع دکتری داخل یا خارج از کشور، پژوهشگر پسادکتری پذیرش می نماید.

علاقه مندان می توانند با مطالعه موضوعات مربوطه بر روی سایت اینترنتی دانشگاه به نشانی www.razi.ac.ir و همچنین سامانه جذب این دانشگاه نسبت به ارسال مدارک خواسته شده، اقدام نمایند.

دوره پسادکتری دانشگاه رازی از مهر 1399 تا سرانجام شهریور 1400 است که آخرین مهلت ارسال مدارک برای شرکت در این دوره، پانزدهم شهریورماه معین شده است.

زمان مجاز سپری شده از تاریخ دانش آموختگی دکتری حداکثر 5 سال است و اطلاعات بیشتر این موضوع، در سایت دانشگاه رازی و سامانه جذب این دانشگاه به آدرس jazb-samaneh.razi.ac.ir قابل دسترس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1117

به "دانشگاه رازی کرمانشاه پژوهشگر پسادکتری می پذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه رازی کرمانشاه پژوهشگر پسادکتری می پذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید