رسول پناه: حاشیه نسازید، حرف های من به درخواست کادر فنی بود

به گزارش مجله سلنا، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه های دیگر هم نامه زده اند که مسابقات جام حذفی به تعویق بیفتد.

رسول پناه: حاشیه نسازید، حرف های من به درخواست کادر فنی بود

به گزارش مجله سلنا ، مهدی رسول پناه در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با اشاره به زمان اعلام شده برای مسابقات باقیمانده جام حذفی گفت: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سه و نیم ماهه لیگ برتر باعث شد تقویم فوتبالی امسال و همینطور برنامه های باشگاه برای فصل جاری و فصل آینده به هم بخورد.

وی افزود: البته این مسئله ای است که گریبان سایر باشگاه ها را هم گرفته، مخصوصا تیم هایی که مثل ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهند داشت کار به مراتب سخت تری برای برنامه ریزی و حضور قدرتمند در آسیا و فصل بعد دارند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: من با کادر فنی در این رابطه جلسات متعددی داشتم و آنها نگران این شرایط برای آماده سازی تیم در فصل آینده و رقابت های آسیایی بودند. متاسفانه بعضی ها دوست دارند بدون دلیل علیه باشگاه حاشیه سازی کنند اما من نمی توانم نظر شخصی ام را بدهم و صحبت دیروز من هم دلایل فنی داشته که به درخواست کادر فنی انجام شد. در واقع بعد از جلسه با کادر فنی از دلایل آنها برای تعویق جام حذفی قانع شدیم و آن صحبت انجام شد.

رسول پناه با اشاره به فرصت کم برای بستن تیم و آماده سازی جهت حضور در لیگ قهرمانان گفت: در جلسه با کادر فنی مطرح شد که واقعا کار سختی برای حضور قدرتمند در آسیا داریم. از یک طرف مسابقات فرسایشی شده و بازیکنان خسته اند، از و ما باید از ششم وارد فصل جابجایی شویم، از طرف دیگر تیم باید سه هفته دیگر برای ادامه لیگ قهرمانان به قطر برود. پس چه زمانی برای جذب بازیکن جدید، هماهنگی آنها با هم، انجام بازی تدارکاتی و آماده شدن تیم می ماند؟

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باشگاه های دیگر هم نامه زده اند که مسابقات جام حذفی به تعویق بیفتد. هر باشگاهی بر اساس سیاست و تفکرات خود تصمیم گیری می کند و باشگاه بزرگ پرسپولیس در حال حاضر اولویتش حفظ شاکله اصلی تیم، جذب بازیکنان مدنظر کادر فنی، حضور قوی در آسیا و در نهایت قهرمانی پنجم در فصل بعد برای هواداران است.

  • پرسپولیس 3-سایپا صفر | شاگردان رکورددار تاریخ لیگ برتر شدند
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1119

به "رسول پناه: حاشیه نسازید، حرف های من به درخواست کادر فنی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: حاشیه نسازید، حرف های من به درخواست کادر فنی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید