نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی رسد و ترجیح می دهیم سکوت کنیم، از سازمان لیگ ناراحت هستم

به گزارش مجله سلنا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: همواره بازی های پرسپولیس و سپاهان هم زیبا می شد و هم جذاب و برای طرفداران لذت بخش است.

نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی رسد و ترجیح می دهیم سکوت کنیم، از سازمان لیگ ناراحت هستم

به گزارش خبرنگاران، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ابتدا می خواهم به محسن مسلمان به خاطر فوت پدرشان تسلیت بگویم. هفته گذشته یکی از طرفداران مان را از دست دادیم و از طرف خودمان به خانواده ایشان تسلیت می گویم. درباره بازی باید بگویم که همواره بازی های پرسپولیس و سپاهان هم زیبا می شد و هم جذاب و برای طرفداران لذت بخش است. نمی خواهم انکار کنم و این بازی حساس است و شاید خیلی از مربیان می خواهند چنین بازی هایی را معمولی نشان دهند. مطمئن هستم که این بازی هیچ وقت معین نماینده این نیست که برنده این بازی نقش بزرگی برای قهرمانی دارد و یا بازنده شانسی برای قهرمان شدن ندارد.

وی ادامه داد: همواره تیم هایی که گل محمدی راهنمایی آن ها را برعهده دارد، دوست دارم چون او یک دید متفاوتی به فوتبال ایران وارد نموده است. در نفت، ذوب آهن، پدیده و حالا در پرسپولیس سبک خیلی خوبی را در فوتبال ایران آورده است و در هر تیمی که بوده سعی نموده ام بازی هایش را ببینیم. آنها تیم خیلی خوبی دارند و در همه نقاط قوی هستند، هر کسی می خواهد از پرسپولیس امتیاز بگیرد قطعا باید کوشش زیادی کند و تمرکز بالایی داشته باشد. ما هم اگر می خواهیم فردا پیروز باشیم قطعا باید با تمرکز خیلی خیلی بالا وارد مسابقه شویم تا امتیاز بگیریم وگرنه نمی توانیم امتیازی بگیریم. امیدوارم که بازی خوبی باشد و طرفداران با اینکه در استادیوم حضور ندارند ولی در منازل شان از بازی لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره محروم و مصدوم تیمش در بازی فردا مقابل پرسپولیس توضیح داد: نژادمهدی را در اختیار نداریم، می خواستیم اگر اخراجش اشتباه بوده این شانس را به او بدهند تا فردا بازی کند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و فردا او را نداریم. خلعتبری یک مقدار مشکل دارد و احتمالا بازی او را در اختیار نداریم. شایان مصلح مریض است، امروز هم تست داده ، او همراه تیم نبوده و هنوز نمی دانیم که سرماخورده است یا خدای ننموده کرونا گرفته است. امشب یا فردا تعیین می گردد.

نویدکیا در واکنش به این موضوع که سپاهان درباره تاریخ زمان بازی با پرسپولیس سکوت نموده است، اظهار داشت: من خیلی اعتقاد به این مسائل ندارم. شاید یک مقدار از سازمان لیگ دلخور باشم، برای من برنامه مهم است تا بتوانم شرایط تیمم را برنامه ریزی کنم تا در بهترین شرایط بازی کنیم. یک مقدار از سازمان لیگ ناراحت هستم چون چند روز قبل اعلام کردند، آنها باید بدانند که مسئولیت بازیکنان با من است و باید براساس برنامه بدانیم چه مقدار به بازیکنان فشار وارد کنیم، این مسائل باعث می گردد بازیکنان ما آسیب ببینند. تنها توقع ما این بود که به ما زودتر اعلام می کردند. اگر قرار بود پرسپولیس به قرنطینه برود همان روزی که آخرین بازی اش را در آسیا انجام داد اطلاع می دادند تا ما هم برنامه ریزی کنیم. این واقعیت را باید قبول کنیم که ما از لحاظ دیپلماسی یا قدرت زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی رسد و این یک واقعیت است و ترجیح می دهیم سکوت کنیم و روی بازی تمرکز کنیم و برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای مهار خط حمله و هافبک پرسپولیس دارد؟ بیان کرد: ما می دانیم که پرسپولیس تیمی قوی است و بازیکنان باکیفیت و خوبی دارد و نیم فصل هم چند بازیکن خوب گرفتند ولی ما هم در هفته های گذشته ساختار دفاعی مان روز به روز بهتر شد و خوب کار کردیم. برای همه خطوط مان برنامه ریزی کردیم، اینکه چقدر می توانیم پیروز باشیم باید در روز مسابقه ببینیم چطور عمل می کنیم و قبل از آن حرف زدن تاثیری ندارد.در تمرینات کارهایی که لازم بوده را انجام دادیم و بعد از مسابقه در مورد نحوه اجرای برنامه هایمان صحبت خواهیم کرد.

نویدکیا در خاتمه در مورد طرفداران سپاهان گفت: من از طرفداران ممنون هستم، در هفته های گذشته محبت داشتند و در کنار ما نزدیک هتل آمدند و به بازیکنان و کادرفنی انرژی دادند و اجازه دادند که خیلی راحت و سر وقت به استادیوم برویم. از آنها خواهش می کنم که هر برنامه ای هم دارند کنار هتل انجام دهند تا سوءتفاهمی به وجود نیاید، از آنها خواهش می کنم که باهوش باشند و به فکر اینکه پرسپولیس در کدام هتل هست، نباشند. همه این مسائل را کنار بگذارند و فقط به تیم شان فکر نمایند و انرژی بدهند و باهوش عمل نمایند و کاری ننمایند که به خاطر احساسات شان به تیم لطمه ای وارد گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1783

به "نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی رسد و ترجیح می دهیم سکوت کنیم، از سازمان لیگ ناراحت هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی رسد و ترجیح می دهیم سکوت کنیم، از سازمان لیگ ناراحت هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید