سند اخراج از استقلال در دست شفر

به گزارش مجله سلنا، شفر حالا با فیلمی که در اختیار دارد می تواند به سادگی باشگاه استقلال را با محکومیت روبرو کند و تمام و کمال آن 15میلیاردی که برای فصل بعد قرارداد دارد را از این باشگاه دریافت کند.

سند اخراج از استقلال در دست شفر

مهدیه دریابیگی،شفر را سر تمرین استقلال راه ندادند. این خبر به ظاهر سطحی و ساده، بار حقوقی بسیار سنگینی برای استقلال دارد. حوالی ظهر دوشنبه شفر به همراه پسرش ساشا به تمرین استقلال رفت، اما دم در استادیوم نفت تهرانسر جلوی او را دریافتد و اجازه ورود به استادیوم را ندادند، اتفاقی که به شدت پیرمرد آلمانی را عصبانی کرد. شفر در حالی که بهت زده بود با دربان استادیوم نفت تهرانسر صحبت کرد و بعد از اینکه دید این کار با هماهنگی باشگاه استقلال صورت گرفته غرغر کنان به طرف خوردوی شخصی خود رفت و داخل خودرو نشست، اما پسر او بیکار ننشسته و تمام وقایع را با دوربین موبایل خود فیلمبرداری کرد. این ماجرا برای اهالی فوتبال یادآور یک خاطره تلخ است. روزی که ژوزه سرمربی پرتغالی پرسپولیس را به تمرین راه ندادند او هم اقدامی شبیه پسر شفر انجام داد و با دریافت فیلم ماجرا چند وقت بعد از اتفاق پیش آمده پرسپولیسی ها را در فیفا محکوم کرد. حرف ازسومدیریت است، همان اصل که استقلال امروز در بسیاری از موارد فاقد آن بوده و مثل کلاف سردرگم دور خود می پیچد. استقلال این روزها اشتباهات تکراری زیادی دارد. اشتباهاتی که حتی می تواند آینده این تیم را تیره و تار کند. حتی اگر مدیران استقلال به این نتیجه رسیده بودند که راهی برای نگه داشتن شفر در استقلال نمانده نوع برخورد با او که دنیایی از تجربه است، زشت و غیر حرفه ای است و در نهایت دردسرهای بزرگی را برای استقلال به همراه دارد.

داستان امروز استقلال، قصه نوشته شده چند سال پیش پرسپولیس است. اما انگار چشمشان تصمیم گیران باشگاه نمی بیند و حافظه شان کار نمی نماید. شاید هم جور این اتفاق تلخ را باید رییس بعدی استقلال بکشد و مدیران فعلی فقط به همین چند بازی آخر فکر می نمایند و عاقبت به خیری در فصل هجدهم. در جایی که استقلال مهره محبوب خود را می سوزاند و هیچ تدبیری برای حفظ مهره های ارزشمند خود ندارد، یک اشتباه قدیمی درکانون تیم رقیب را دوباره تکرار می نماید تا معلوم گردد بی برنامگی این باشگاه تا چه حد است.

تعارف زدن سمت سرمربی به فرهاد مجیدی به همان اندازه اشتباه است که شفر را بدون اطلاع پشت در استادیوم می گذارند. حال و هوای این روزهای استقلال خوب نیست، اینکه هر روز صبح طرفدار این تیم از خواب بلند می گردد باید منتظر یک اقدام عجیب باشگاه باشد، خود گویای همه چیز است. مدیرعامل استقلال هم نشان داده حتی نصف روز هم نمی تواند روی حرف خود بماند. به نظر می رسد آقای رییس خودش دچار سردرگمی شده و برای رهایی از صدای اعتراض سکوها فقط با یک تصمیم شتابزده به فکر نجات مقطعی خود از شعارهایی است که او را زیر سوال می برد. یادمان باشد امروز فتحی و دیگر مسوولان استقلال در مصاحبه های خود چه چیزی در خصوص تصمیمات خود می گویند تا حداقل اسناد گفتارهای احساسی انها روزی ادله ای باشد برای تصمیمات نادرستی که گرفته اند. شاید از امروز باید منتظر نامه شکایت شفر به فیفا و همچین افشاگری هایش از باشگاه استقلال باشیم و دست آخر دریافت 15 میلیاردی دستمزدش برای فصل بعد را؟!

10-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 151

به "سند اخراج از استقلال در دست شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سند اخراج از استقلال در دست شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید