اخبار صنعت

توجه ویژه به تامین احتیاج های نیروی دریای ارتش در حوزه انرژی در برنامه هفتم و بودجه 1402

شریعتی نیاسر گفت: در برنامه هفتم و قانون بودجه 1402 برای تامین احتیاج های نیروی دریای ارتش در حوزه انرژی توجه ویژه ای خواهد شد.

9 آذر 1401

برترین منطقه کردان کجاست؟

کردان روستای ویلایی و ییلاقی در نزدیکی شهرهای تهران و کرج است. هر چند که این منطقه خوش آب و هوا روستا شناخته می گردد، اما محوطه وسیعی است که محله ها و شهرک های ویلایی زیادی را در خود جای داده است. برای کسانی که قصد دارند یک تعطیلات عالی را در ویلاهای کردان...

23 آبان 1401

روستای خشکناب یکی از روستاهای دیدنی آذربایجان شرقی به شمار می رود

جاذبه ها/ براساس آخرین خبر و گزارش های بدست رسیده، روستای خشکناب یکی از روستاهای دیدنی آذربایجان شرقی به شمار می رود.

10 آبان 1401

افزایش 6 هزار تنی ظرفیت صنایع تبدیلی

مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت : با وجود کاهش تسهیلات مقدار ظرفیت صنایع تبدیلی نسبت به سال گذشته 6 هزار تن افزایش داشته است.

22 شهریور 1401

رونمایی از سه ستاره سرخ پوشان در بازی با فولاد

پرسپولیس بعد از تساوی در فولادشهر این هفته در شرایطی مقابل شاگردان جواد نکونام قرار خواهد گرفت که سه بازیکن این تیم شرایط حضور در این جدال را خواهند یافت.

25 مرداد 1401

هزینه پسماند شهرداری در ساختمان بر عهده کیست؟

مسئله مربوط به پسماند شهرداری و پسماندهای خانگی همیشه موضوع ﭘﯿﭽﯿﺪه ای در ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺷﻬرﻫﺎ ﺑﻮده اﺳﺖ.ﺑﻪ ﻋﻠﺖ وجود مواد متفاوت از جمله (ﺷﯿﺸﻪ، ﻓﻠﺰ، ﮐﺎﻏﺬ، ﭘﻼﺳﺘﯿﮏ، ﻣﻮاد آﻟﯽ و …) در این پسماندها و اﺧﺘﻼط ﮐﺎﻣﻞ اﯾﻦ ﻣﻮاد با یکدیگر همیشه...

11 مرداد 1401

دلیل روشن نشدن ماشین در هوای سرد و نحوه روشن کردن آن

یکی از مشکلاتی که هنگام سرد شدن هوا راننده ها با آن روبه رو می شوند، روشن نشدن ماشین است. این مشکل بیشتر در منطقه ها سردسیر و به خصوص برای کسانی رخ می دهد که پارکینگ ندارند و خودروی آنها در معرض سرما و بارش برف و باران است. این روشن نشدن ماشین در هوای سرد...

8 مرداد 1401

شتاب تارا در شرایط استاندارد چقدر است؟

شتاب صفر تا 100 خودرو مدت زمان رسیدن آن از سرعت صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت است. بدیهی است برای خودروهای پرشتاب تر این مدت زمان کمتر است و هرچه این زمان در ماشینی کاهش پیدا کند، شما با یک ماشین قدرتمند طرف خواهید بود. به نظرتان شتاب تارا در شرایط استاندارد...

7 مرداد 1401

اخبار مهم استخدام پتروشیمی ها در تیرماه 1401

شرکت های پتروشیمی در ایران از جمله مهم ترین منابع فراوری اخبار استخدامی هستند. این مجموعه های بزرگ صنعتی که بخش بزرگی از چرخ صنعتی کشور را می گردانند همواره به نیروی کار متخصص نیازمندند؛ چرا که بازار آن ها در ایران بازاری توسعه ای است. از این رو، چندان...

5 مرداد 1401

صنعت لجستیک کشور از قدیمی بودن تجهیزات رنج می برد؛ بررسی مسائل این صنعت

یک فعال صنعت لجستیک با بیان اینکه یکی از ضعف های صنعت حمل و نقل کشور وجود نگاه سنتی به آن است، تاکید کرد: صنعت لجستیک کشور از قدیمی بودن تجهیزات رنج می برد.

1 مرداد 1401

پوتین: آمریکا در حال افزایش قیمت انرژی در دنیا است

رئیس جمهور روسیه با بیان اینکه کشورهای غیردوست به قراردادهای خود در قبال مسکو عمل نمی نمایند، آمریکا را مسئول افزایش قیمت انرژی در دنیا معرفی کرد.

25 تیر 1401

افتتاح مرکز نو توزیع دارو شرکت آدوراطب در اهواز

صبح امروز دوشنبه 9 خردادماه با هدف تسریع در فرآیند توزیع عادلانه دارو و پوشش حداکثری داروخانه های استان خوزستان، شرکت آدوراطب مرکز نو توزیع داروی خود در شهر اهواز را با حضور جمعی از مدیران و مسئولان استانی افتتاح کرد.

18 تیر 1401

13 هزار تیبا منتظر معین تکلیف استاندارد

مدیرعامل سایپا با بیان اینکه 13 هزار دستگاه تیبا منتظر مشخص تکلیف سازمان ملی استاندارد هستند، گفت: در صورتی که قرار به عدم شماره گذاری یا خارج شدن این خودرو از خط فراوری باشد، خودرو های شاهین و کوئیک به عنوان جایگزین به مشتریان داده می گردد.

17 تیر 1401

سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ایران 3

بردهای این هفته فولاد و سپاهان باعث افزایش سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ایران شده است.

11 تیر 1401

تور چین ارزان: نمایشگاه صنعت پلاستیک چین ، Chinaplas

نمایشگاه صنعت پلاستیک چین با عنوان چاینا پلاس هر ساله با هدف معرفی و ارتقای صنعت لاستیک و پلاستیک در کشور چین برگزار می گردد. سال جاری تاریخ برگزاری این نمایشگاه 25 تا 28 آوریل2022 برابر با است و شهر شانگهای چین میزبانی آن را برعهده دارد. سال جاری نمایشگاه...

7 تیر 1401

آشنایی با بعضی از مهم ترین تجهیزات فیبر نوری

عصر دیجیتال و انقلاب ارتباطات که مناسبات دنیا را در یکی دو دهه گذشته به کلی تغییر داد، با خود ملزومات، نیازها و اقتضائات جدیدی را وارد ادبیات مالی و صنعتی دنیای مدرن کرد.

1 تیر 1401

تور فرانسه: فرانسه قصر صد میلیون یورویی یک تاجر روس را توقیف کرد

فرانسه در ادامه مصادره اموال متعلق به روس ها، در تازه ترین اقدام خود یک بلوک آپارتمانی مجلل به ارزش بیش از یکصد میلیون یورو متعلق به الکسی کوزمیچف از سهامداران اصلی گروه صنعتی آلفا (شرکت سرمایه گذاری و خوشه ای روسی) را توقیف کرد.

28 خرداد 1401

استراتژی های پیشگیری از اضطراب

در سال های اخیر، چهره های سرشناس بی پرده درباره مسائل سلامت روان شان صحبت نموده اند و این آشکارسازی سبب کمتر شدن حسِ شرم و خجالت افرادی شده است که از مسائل سلامت روان رنج می برند.

28 خرداد 1401

گرد و غبارها مسئله ای برای تامین برق ایجاد نکرده است

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران مطرح کرد که اکنون و با توجه به شرایط هوا، هیچ مسئله ای در تامین برق وجود ندارد.

23 خرداد 1401

عنایتی: تاخیری که بابت آمدن به مسجدسلیمان داشتیم روی کیفیت بازی تاثیرگذار بود، از نتیجه بازی راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال طرفدار معتقد است تاخیری که در بحث آمدن تیمش به مسجد سلیمان رخ داد روی کیفیت و بازی بازیکنان طرفدار تاثیرگذار بوده است.

17 خرداد 1401
تعداد: (348)