عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شستا شوک بدی به تیم ملی وارد کرد، به جای کمک پا روی خرخره فدراسیون گذاشته اند

به گزارش مجله سلنا، متاسفانه سرمربی سابق تیم ملی باتوجه به مشکلاتی که برای فدراسیون و تیم ملی فوتبال ایجاد کرده، اکنون همه ما را دچار دردسر کرده است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شستا شوک بدی به تیم ملی وارد کرد، به جای کمک پا روی خرخره فدراسیون گذاشته اند

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است شرکت شستا در بدترین زمان ممکن اقدام به دریافت ساختمان فدراسیون کرده است.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، در زمان ریاست مهدی تاج این فدراسیون مبلغ دو میلیون یورو را برای پرداخت بخشی از قرارداد مارک ویلموتس از شستا قرض کرده بود که حالا خسارت ناشی از این قرارداد و بدهی فدراسیون به شستا، انتقال شش دانگ سند تک برگ فدراسیون فوتبال و سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا صورت گرفت.

میرشاد ماجدی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه سرمربی سابق تیم ملی باتوجه به مسائلی که برای فدراسیون و تیم ملی فوتبال ایجاد کرده، اکنون همه ما را دچار دردسر کرده است. فدراسیون جدید در راس کار آمده و هر روز با مسائلی جدیدی که از قبل به جا مانده درگیر است. این بدان معنا نیست که نمی خواهیم مسائل را حل نکنیم بلکه نیاز داریم در بهترین زمان ممکن اقدام به حل معضلات کنیم.

وی افزود: اکنون تمام ایران باید کمک حال فدراسیون فوتبال و تیم ملی فوتبال کشورمان باشند تا این تیم بتواند در مسابقات انتخابی که خردادماه در بحرین برگزار می شود پیروز شود. بجای کمک کردن پا روی خرخره فدراسیون گذاشته شده و هر دم شاهد بروز یک مشکل جدید هستیم.

رئیس کمیته جوانان در ادامه اعلام نمود: این موضوعات قابل حل است.ای کاش شرکت شستا صبر می کرد و بعد از مقدماتی جام جهانی و دیدارهای سخت پیش رو، اقدام به این کار می کرد. اکنون وقت حمایت از فدراسیون است و باید تمرکزمان روی مسائل فنی و تدارکاتی تیم ملی بگذاریم نه اینکه شاهد بروز مشکل باشیم.

عضو هیات رئسیه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اکنون زمان حمایت و پشتیبانی از فدراسیون و تیم ملی فوتبال است نه اینکه با فشار، شرایط را به گونه ای فراهم کنند که در نهایت دچار مسائل عدیده شویم گفت: چه زمانی دولت و مسئولین کمک خواهند کرد؟ زمانی که کار از کار بگذرد همه منتقد می شوند، کنندگان مجلس باید پا پیش بگذارند و به فوتبال کمک کنند. نمی توانند این فوتبال را به حال خود رها کنند.

ماجدی در سرانجام گفت: رئیس فدراسیون فوتبال یک تنه در حال فراهم کردن شرایطی است که تیم ملی با خیال راحت به بحرین سفر کند. این انصاف نیست که در این زمان بسیار حساس مجموعه فدراسیون را زیر فشار بگذارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1753

به "عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شستا شوک بدی به تیم ملی وارد کرد، به جای کمک پا روی خرخره فدراسیون گذاشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شستا شوک بدی به تیم ملی وارد کرد، به جای کمک پا روی خرخره فدراسیون گذاشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید