مسئله ای با یاری به استقلال ندارم، هیئت مدیره پرسپولیس کوتاهی کرد

به گزارش خبرنگاران، سیدجلال حسینی پس از پیروزی 2 بر صفر امروز پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی به گونه ای بود که بایستی استحکام خط دفاعی را حفظ می کردیم و خوشخبتانه توانستیم 3 امتیاز حساس را کسب کنیم تا بتوانیم در جدول نیز شرایط خوبی داشته باشیم.

مسئله ای با یاری به استقلال ندارم، هیئت مدیره پرسپولیس کوتاهی کرد

وی درباره چمن استادیوم شهدای شهر قدس گفت: افتضاح بود. امکانات استادیوم نیز خوب نبود ضمن اینکه باید بگویم ابراهیم صادقی تیمی بسیار خوبی برای سایپا بسته است و حریفی سرسخت برای ما بودند.

مدافع سرخپوشان پایتخت بار دیگر به مسائل اقتصادی پرسپولیش اشاره نمود و گفت: همواره این حرفها را گفته ایم و باید بگویم هنوز از سال قبل هم طلب داریم. اینکه هیئت مدیره باید کوشش بیشتری کند. هیئت مدیره نمی تواند فقط بایستد و نگاه کند. ما در کورس قهرمانی هستیم و کارمان را هم انجام می دهیم اما باید مسائل را حل کنیم.

وی درباره حضور رادوشویچ دروازه پرسپولیس تاکید نمود: رادوشویچ چند سالی است کنار ما کار می نماید و کوشش خود را می نماید. او شرایط خیلی خوبی دارد اما علیرضا بیرانوند بهترین گلر ایران و آسیا است. شما نمی توانید بگویید بیرانوند خوب نیست رادوشویچ دروازه بان خوبی است که کوشش زیادی می نماید. اما باز هم تاکید می کنم که بیرانوند بهترین گلر ایران و آسیا است.

وی در سرانجام راجع به نقدها خود نسبت به حمایت اقتصادی وزارت ورزش در جریان بازگرداندن آندره استراماچونی تاکید نمود: یک مربی بزرگی آورده اند و اتفاقا باید حمایت نمایند. من نمی گویم چرا از او حمایت می کنید. کار درستی می نمایند که از مربی حمایت می نمایند اما حداقل درباره تیم ما صحبت های دیگری ننمایند. هیئت مدیره ما دروهله اول باید کوشش بیشتری می کرد تا اتفاقی برای قبلی ها نیافتد. آنها در وهله اول مقصرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 10 بهمن 1398 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 596

به "مسئله ای با یاری به استقلال ندارم، هیئت مدیره پرسپولیس کوتاهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای با یاری به استقلال ندارم، هیئت مدیره پرسپولیس کوتاهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید