نویر: خداحافظی؟ وقتی می روم که بگویند دیگر به من احتیاج ندارند

به گزارش مجله سلنا، دروازه بان تیم ملی آلمان می گوید هنوز خیال آویزان کردن دستکش هایش را ندارد.

نویر: خداحافظی؟ وقتی می روم که بگویند دیگر به من احتیاج ندارند

به گزارش مجله سلنا، مانوئل نویر 33 ساله که در یک دهه اخیر و از سال 2011 دروازه بان شماره یک تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ بوده است، پاسخ بعضی نقدهای که از افت او اجرا شده است را داد. دروازه بان سابق شالکه که محصول آموزشگاه این باشگاه است، در سه فصل گذشته، مدت زیادی را به دلیل مصدومیت های پی در پی خانه نشین بود و به سبب آن دچار افت محسوسی هم شده است. با این حال به زعم یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان، نویر هنوز هم برای حفاظت از دروازه ژرمن ها گزینه بهتری نسبت به مارک آندره تر اشتگنی است که سال جاری در جمع سه نامزد کسب جایزه بهترین دروازه بان سال دنیا واقع شده است. او در 11 بازی اخیر تیم ملی آلمان بعد از جام دنیای 2018، تنها در یکی حضور نداشته و در تمام بازی های بایرن مونیخ در فصل جدید بوندس لیگا هم به میدان رفته است.

نویر در پاسخ به بعضی نقدها و شائبه ها که او انگیزه اش را از دست داده و به همین دلیل انتظار می رود که بازنشسته گردد، به سایت ولتام زونتاگ آلمان گفت: وقتی که دیگر به شما احتیاج نباشد و این را احساس کنید، سخت است که دیگر هر روز انگیزه تان را حفظ کنید. وقتی که به تجربه تان احتیاج باشد و بازیکنان تان شما را لازم داشته باشند، این همان چیزی است که به شما انگیزه می دهد. در حال من فکر می کنم که هنوز در تیم ملی به وجود من احتیاج است و همه اعضای تیم نیز از بودن من در اینجا راضی هستند. با این حال کاملاً معین است که من باید خودم را ثابت کنم.

دروازه بان بایرن مونیخ ادامه داد: رمز دوام من در فوتبال، عشقم نسبت به این رشته ورزشی است. وقتی که در زمین تمرینی یا مسابقه هستم، هیجان زیادی برای بازی کردن دارم. این همان چیزی است که وجود مرا سرشار از انگیزه برای کوشش می نماید. من 33 سال سن دارم اما وقتی که در زمین بازی هستم همواره احساس می کنم که می توانم کیفیت دروازه بانی ام را ارتقا دهم. هنوز از اینکه بعضی چیزها بروفق مرادم پیش نمی رود، ناراحتم. اوضاع من الان مانند 9 یا 10 سال پیش نیست اما من باز هم نسبت به آن چیزهایی که خوب پیش رفته است، خوشحالم. برای من نشانه های معناداری وجود دارد که یکی از آنها پابرجا بودن انگیزه ام است. من تا زمانی که بدنم جواب بدهد از بازی ام لذت می برم تا وقتی به من احتیاج باشد، بازی می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 296

به "نویر: خداحافظی؟ وقتی می روم که بگویند دیگر به من احتیاج ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویر: خداحافظی؟ وقتی می روم که بگویند دیگر به من احتیاج ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید