نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!

به گزارش مجله سلنا، با وجود اینکه پرسپولیس در تبریز باخت اما محمد نادری در دفاع چپ یکی از خوب های تیمش بود. نادری با توان بدنی بالا و در فاز حمله قدرت از پیش برداشتن هر بازیکنی را دارد و می تواند مسافتی طولانی را پا به توپ طی نموده و برای تیمش موقعیت بسازد. این اتفاقی بود که چند نوبت در تبریز رخ داد و توانایی های او به چشم آمد.

نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!

نادری که در لیست قبلی تیم ملی که بیشتر شبیه تیم ب بود قرار داشت اما جزو معدود نفراتی است که از آن لیست به فهرست اصلی راه یافته و قرار است در مرحله مقدماتی جام جهانی در اردوی تیم ملی باشد. نادری یکی از شش بازیکنی است که از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده اما همین که از آن تیم ب به تیم اصلی راه یافته نشان می دهد ویلموتس و همکارانش نیز به نوعی روی توانایی های فنی این بازیکن صحه گذاشته اند.

در دفاع راست نیز مهدی شیری کماکان بازی های متعادلی انجام می دهد. شیری در دو بازی گذشته درخشش سه ماه آخر لیگ برتر و جام حذفی را نداشت اما همچنان کم اشتباه و متعادل بازی می نماید. شیری برعکس نادری از تیم ب به تیم ملی اصلی نرسید اما بعید به نظر می رسد حالا حالاها جایگاهش در ترکیب اصلی به خطر بیفتد.

در چنین شرایطی دو بازیکن شاخص و باتجربه پرسپولیس که جزو ستارگان اصلی این تیم طی فصول گذشته بودند کار بسیار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی خواهند داشت. محمد انصاری و حسین ماهینی که دومی بعد از مصدومیت دوباره شرایط بازی را پیدا نموده احتمالاً به این زودی ها فیکس نخواهند شد. البته انصاری می تواند منتظر بماند تا در صورت محرومیت یا مصدومیت مدافعان میانی به جای یکی از آنها بازی کند اما در آن پست نیز محمدحسین کنعانی زادگان دیگر ملی پوش پرسپولیس تشنه انجام بازی برای سرخ هاست.

در چنین شرایطی انصاری و ماهینی مهم ترین و نامدارترین ستاره های نیمکت پرسپولیس هستند که به خاطر درخشش ادامه دار نفرات هم پستی شان در ترکیب اصلی باید همچنان روی نیمکت بنشینند هر چند ماهینی به خاطر مصدومیتی که پشت سر گذاشت نتوانست حتی به لیست 20 نفره دو بازی گذشته راه یابد و شاید این اتفاق از بازی با صنعت نفت برایش رخ دهد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 288

به "نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید