پرسه دو شی پرنده ناشناس روی ماه!

به گزارش مجله سلنا، ستاره شناس آماتور حین رصد ماه دو یوفو را روی آن مشاهده کرد.

پرسه دو شی پرنده ناشناس روی ماه!

به گزارش خبرنگار، اشیاء پرنده ناشناس یا یوفو. تا به امروز تصاویر مختلفی از آن ها در نقاط مختلف جهان و حتی خارج از جو زمین تهیه شده است، اما هیچ کس دقیقا ماهیت آن ها را نمی داند. در حالی که برخی نظریه پردازان توطئه آن ها را تکونولوژی برخی کشور ها می دانند برخی دیگر احتمال می دهند آن ها سفینه های موجودات فرازمینی باشند که از زمین بازدید می کنند.

به تازگی ویدئویی از پرسه دو یوفو روی ماه تهیه شده است. یک ستاره شناس آماتور که با تلسکوپ در حال رصد ماه بود این دو شی پرنده را روی ماه مشاهده کرد. در این ویدئو این شی پرنده در حالی که در فاصله نزدیک به یکدیگر در حال پرواز روی ماه هستند دیده می شود. این ویدئو به تازگی در یک کانال یوتیوب توسط جین میشل که به تئوری های نظریه پردازی توطئه علاقمند است منتشر شده است. این ویدئو با یک کپشن به زبان فرانسوی که ترجمه آن یوفو روی ماه است در این کانال منتشر شد.

: رویت شی درخشان سیگاری شکل در آسمان

بنا به گفته میشل این ویدئو در بعدازظهر تاریخ 26 مارس در شهر مونترال کانادا تهیه شده است. در این ویدئو دست کم پرسه دو شی پرنده روی ماه دیده می شود. انتشار ویدئوی پرسه این دو شی پرنده روی ماه در حالی خبرساز می شود که هفته پیش نیز رویت یک شی پرنده سیگاری شکل در آسمان ایالت نبراسکا آمریکا خبرساز شده بود. در ویدئویی که در کانال یوتیوب MrMBB 333 منتشر شد عبور یک شی پرنده سیگاری شکل درخشان را از آسمان شهر اوماها نشان می داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 876

به "پرسه دو شی پرنده ناشناس روی ماه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسه دو شی پرنده ناشناس روی ماه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید