احتمال تغییرات در کادر فنی استقلال، شانس کدام گزینه بیشتر است؟

به گزارش مجله سلنا، به گزارش خبرنگاران، شکست برابر سپاهان و از دست رفتن صدر جدول کافی بود تا جرقه ای در انبار باروت استقلال زده گردد و بحرانی که همچون آتش زیر خاکستر در این باشگاه وجود داشت، علنی شده تا تیمی که طولانی ترین صدرنشینی نیم فصل اول را در اختیار داشت، با سقوط به رده سوم از سوی طرفداران، جمعی از پیشکسوتان و رسانه های هواداری باشگاه با حجم وسیعی از انتقاد روبرو گردد.

احتمال تغییرات در کادر فنی استقلال، شانس کدام گزینه بیشتر است؟

در بین تصمیم گیرندگان برای استقلال در وزارت ورزش و هیات مدیره، اتفاق نظر وجود ندارد و نرسیدن به یک جمع بندی، این تیم را در برزخی عظیم قرار داده است. برزخی که منجر به برآورد های متعدد از سوی کارشناسان، رسانه ها و طرفداران می گردد.

یکی از برآورد های نزدیک به واقعیت، ابقا محمود فکری حداقل برای دو تا سه بازی پیش روی این باشگاه است. حامیان حفظ فکری عمدتاً در وزارت ورزش هستند که یکی از اعضای هیات مدیره نیز با آنها همسو است.

حامیان فکری معتقدند این تیم اختلافی با بالای جدول ندارد و اعمال بعضی تغییرات و تقویت تیم برای نیم فصل دوم می تواند استقلال را با فکری بار دیگر به صدر جدول بازگردانده و حتی زمینه قهرمانی این تیم را هم فراهم نماید.

در این برآورد ها از شروط ابقای فکری، اعمال تغییرات عمده در نیمکت این تیم است و فکری باید در تیم فنی اش خانه تکانی ایجاد کند. شرطی که احتمالاً فکری پذیرای آن باشد.

در این صورت نه تنها تغییرات عمده در نیمکت آبی ها اعمال می گردد، بلکه دامنه این تغییرات به تیم نیز رسیده و باید شاهد رفت و آمدهایی در بین بازیکنان باشیم.

حالت دیگری که ممکن است پیش بیاید و در مورد آن برآورد می گردد، استعفای محمود فکری پیش از بازی با مس رفسنجان است. در این صورت گزینه هایی که می توان از آنها به عنوان گزینه سرمربیگری استقلال نام برد، امیر قلعه نویی، جواد نکونام، علیرضا منصوریان، مهدی پاشازاده و فرهاد مجیدی است.

چنانچه فکری ابقا شده و حتی در دو سه بازی آینده هم قادر به جلب نظر مثبت هیات مدیره و طرفداران نباشد، باز هم احتمال تغییرات در این تیم زیاد است

محتمل ترین حالت هایی که ممکن است استقلال در روزهای آینده با آن روبرو باشد، همین حالات است. اتفاقاتی که ممکن است امروز و فردا به وقوع بپیوندد. اما آنچه مسلم است، تغییراتی است که انتظار آبی ها را می کشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1629

به "احتمال تغییرات در کادر فنی استقلال، شانس کدام گزینه بیشتر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تغییرات در کادر فنی استقلال، شانس کدام گزینه بیشتر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید