بازگشایی مدارس، از ساماندهی تا ایمن سازی

به گزارش مجله سلنا، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان گفت:نیمی از خانواده ها به دلیل رفاه و امنیت بیشتر فرزندان ،از سرویس مدارس استفاده می کنند.

بازگشایی مدارس، از ساماندهی تا ایمن سازی

به گزارش خبرنگار از ، رضا زمانی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان ظهر امروز در شورای ترافیک شهرستان همدان با اشاره به بازگشایی مدارس در آغاز مهر گفت:اقدامات ترافیکی، ایمن سازی مدارس و بازدید میدانی، حضور پلیس در محل ها باید انجام شود.

او با اشاره به اینکه رانندگان سرویس مدارس باید در سامانه نرم افزاری سپند نام نویسی کنند، افزود: رانندگانی که با طی مراحل قانونی از نظر نداشتن سوء پیشینه اعتیاد تأیید شوند، شناسنامه دار می شوند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان ادامه داد: 487 مدرسه نواحی یک و 2 شناسایی شده که 130 مدرسه امسال در اولویت ایمن سازی قرار دارند.

زمانی افزود: اگر مدارسی هم از این خدمات بهره مند نشده باشند به شهرداری ابلاغ می شود تا برای بازگشایی مدارس مسئله ای وجود نداشته باشد.

او با بیان اینکه همکاری والدین در زمینه سرویس مدارس ضروری است ادامه داد: از مدیران تقاضا داریم در جلسات اولیاء و مربیان که برگزار می شود خانواد ها را از مواردی که می تواند برای دانش آموزان خطر ساز باشد آگاه کنند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان گفت: ایمن سازی مدارس حاشیه راه ها، با بهسازی و ایمن کردن جاده ها باید در اولویت قرار گیرد .

زمانی افزود: همچنین پلیس راهور هم به منظور کاهش و روان سازی ترافیک از اول مهر همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید فعالیت خود را آغاز می کند.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 347

به "بازگشایی مدارس، از ساماندهی تا ایمن سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی مدارس، از ساماندهی تا ایمن سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید