برنامه کاری کارکنان گوگل منعطف شد

به گزارش مجله سلنا، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، ساندار پیچای مدیر عامل گوگل می گوید این شرکت برنامه کاری هفتگی هیبریدی را به کارمندان خود پیشنهاد داده که مبتنی بر سه روز کار در خارج از دفاتر گوگل و دو روز کار در محلی است که خود کارمندان آن را مناسب تشخیص می دهند.

برنامه کاری کارکنان گوگل منعطف شد

البته تصمیم گیری نهایی در مورد محل کار دو روز دیگر بستگی به محصول در حال تولید از یک سو و گروهی که فرد در آن کار می کند از سوی دیگر دارد.

گوگل همچنین قصد دارد تا اواسط ماه ژوئن فرایندی را پیشنهاد دهد که بر مبنای آن ثبت تقاضای کار از دفتری متفاوت از دفتر کار اصلی فرد ممکن شود. از این طریق کارکنان می توانند حداکثر تا چهار هفته از محلی غیر از محل کار اصلی و ثبت شده خود به فعالیت ادامه دهند.

همچنین گوگل قصد دارد به اعضای گروه های کاری مشترک امکان دهد تا بدون آنکه همه در یک محل حضور داشته باشند از مکان های مختلف فعالیت های حرفه ای خود را تعقیب کنند. برآورد خود این شرکت آن است که حداقل 60 درصد از کارکنان گوگل تمایل دارند هفته ای چند روز در محل کار خود حضور یابند، 20 درصد به تداوم کار از منزل تمایل دارند و 20 درصد باقیمانده هم به کار از مراکز جدید گوگل علاقه نشان خواهند داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1803

به "برنامه کاری کارکنان گوگل منعطف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کاری کارکنان گوگل منعطف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید