تازه ترین خبرها از حال گوهر خیراندیش

به گزارش مجله سلنا، بیتا منصوری از دوستان نزدیک گوهر خیراندیش که این روزها مدام با این بازیگر در تماس است، ابراز خشنودی کرد که حال او بهتر شده است.

تازه ترین خبرها از حال گوهر خیراندیش

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، این تهیه کننده سینما درباره شرایط جسمانی گوهر خیراندیش که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است، گفت: خوشبختانه حال ایشان از نظر ریه و شرایط تنفس بهتر است و سرفه هایشان نیز تا حدودی زیادی بهبود پیدا نموده است.

او ادامه داد: البته از دو روز پیش ایشان دچار تب شده ولی طی صحبتی که با پزشک و پرستارشان داشتیم، جای نگرانی نیست زیرا بازگشت تب در بعضی از بیماران کرونایی جزو فرایند بیماری است به طوری که چند روز بعد از قطع کامل تب، بیمار بار دیگر دچار این عارضه می گردد و حتی ممکن است بعد از بهبودی کامل، هر از گاهی این اتفاق بیفتد ولی به تدریج فاصله بازگشت تب، بیشتر خواهد شد.

همچنانکه بعضی از بهبود یافتگان هم هر از چندی دچار سرفه می شوند. ظاهرا نشانه های مختلف کرونا بعد از بهبودی کامل، ممکن است گاهی اوقات بازگردد ولی آن گونه که پزشک ایشان گفته اند، جای نگرانی نیست.

او افزود: خانم خیراندیش همچنان در بیمارستان تحت درمان هستند و به تازگی داروهای دیگری برای قطع تب ایشان تجویز شده تا فرایند بهبودی شان زودتر طی گردد.

گوهر خیراندیش چند روزی است که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری و تحت درمان است.

به گفته دوستانش از جمله عباس کمک، منتقد سینما و دبیر تحریریه مجله فیلم و بیتا منصوری، تهیه کننده سینما، این بازیگر که مشغول بازی در یک پروژه تصویری بوده، پس از ابتلا به کرونا دیر به بیمارستان مراجعه نموده و همین تاخیر سبب شده که چهل درصد ریه او درگیر کرونا گردد ولی خوشبختانه در حال حاضر شرایط ریه و شرایط تنفسی اش بهتر شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1615

به "تازه ترین خبرها از حال گوهر خیراندیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین خبرها از حال گوهر خیراندیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید