ترامپ: بایدن برنده نشده است

به گزارش مجله سلنا، تهران (پانا)-نامزد مغلوب جمهوری خواهان در انتخابات 2020 در واکنش به اعلام پیروزی نامزد دموکرات ادعا کرد بایدن برنده نشده و انتخابات به پایان نرسیده است!

ترامپ: بایدن برنده نشده است

به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ نامزد مغلوب جمهوری خواهان در انتخابات 2020 امروز شنبه در واکنش به اعلام پیروزی جو بایدن رقیب دموکرات خود در رسانه اجتماعی توئیتر بیانیه ای صادر کرد.

در بیانیه صادره از سوی نامزد مغلوب جمهوری خواهان در انتخابات 2020 در این خصوص آمده است: همه می دانیم چرا بایدن عجله داشت تا به دروغ اعلام پیروزی کند و رسانه ها هم به کمک او آمده اند.

دونالد ترامپ در ای خصوص ادعا کرد: آنها نمی خواهند حقیقت آشکار شود. واقعیت این است که انتخابات به پایان نرسیده است. جو بایدن به عنوان برنده در هیچیک از ایالات به ثبت نرسیده است! چه برسد به اینکه برنده ایالت های کلیدی که به بازشماری آرا رفته اند یا ایالت هایی که ستاد ما چالش های حقوقی مشروع ارائه داده که می تواند برنده نهایی را تعیین کند.

وی در این باره ادامه داد: برای نمونه در پنسیلوانیا ناظران قانونی ما اجازه دسترسی معنادار برای نظارت بر فرایند شمارش آرا را پیدا نکردند. آرا قانونی تصمیم می گیرند که چه کسی رئیس جمهور است، نه رسانه های خبری.

نامزد مغلوب جمهوری خواهان اضافه کرد: از روز دوشنبه کار را در دادگاه ها شروع می کنیم تا قانون اجرا شود و پیروز واقعی انتخاب شود.مردم آمریکا مستحق انتخابات صادقانه هستند. تا احقاق حق مردم آمریکا برای شمارش صادقانه آرا از پا نخواهم نشست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1256

به "ترامپ: بایدن برنده نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بایدن برنده نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید