خاطره بازیگر نون خ از حضور مهمانی غیرعادی در صحنه فیلمبرداری

به گزارش مجله سلنا، نسرین مرادی، بازیگر نون خ معتقد است: اگر تلویزیون بار ها نون خ را پخش کند همچنان بینندگان زیادی آن را دیدن می نمایند.

خاطره بازیگر نون خ از حضور مهمانی غیرعادی در صحنه فیلمبرداری

به گزارش ایسنا؛ بازیگر نقش فریده در نون خ با اعلام اینکه سری چهارم این مجموعه به وسیله سعید آقاخانی ساخته می گردد، اما زمان شروع ساخت معین نیست، در پاسخ به اینکه بازپخش سه فصل از نون خ را دنبال می نموده است؟ گفت: قطعا این کار را دنبال کردم، مگر می گردد نون خ را ندید.

این بازیگر سپس درباره کاراکتر فریده و نداشتن لهجه کردی برخلاف سایر کاراکتر ها شرح داد: قبل از سریال نون خ با آقای آقاخانی کار نموده بودم و ایشان از من شناخت داشتند؛ بنابراین نقش فریده را پیشنهاد دادند و من هم پذیرفتم. من اصالتا کُرد نیستم، البته با تمرین می توانستم لهجه کردی بگیرم، اما آقای آقاخانی پیشنهاد دادند که، چون اصالتا ترک هستی، شما را به عنوان عروس ترک معرفی می کنیم و من هم با اشتیاق قبول کردم. خودم شخصا فریده را با لهجه ترکی دوست داشتم.

نقش فریده افت و خیز زیادی داشت و این شخصیت در رفتارش از ویژگی های خاصی برخوردار بود؛ به عنوان مثال به محیط زیست علاقه داشت، حیوان دوست بود، به خانواده اهمیت می داد و البته شخصیت جدی ای هم داشت. وجود چنین نکات ریز و ظریفی در این کاراکتر باعث شد که مشتاق باشم تا نقشش را بازی کنم.

بازیگر نون خ درباره حضورش در فصل سوم و شرایط دشواری که به همراه داشت، یادآور شد: ما شش ماه سر پروژه بودیم که زمستان هم بود و در سرمای سخت، فراوری به کندی پیش می رفت. از سوی دیگر، خارج از تهران بودیم و تعداد زیادی بازیگر باید مقابل دوربین می رفتند، اما با وجود یک تیم خوب و داشتن روحیه همدلی، سختی کار کمتر دیده می شد و همه از این همکاری لذت می بردند.

مرادی سپس به خاطره های بازی در سریال نون خ اشاره نمود و گفت: خاطره در کار زیاد است، اما اینکه به عنوان مثال مجبور باشی با حیوانات مقابل همه بیرون بروی و معاشرت کنی، خودش خاطره است. بچه آهویی را که سر صحنه می آوردند خیلی مظلوم بود و انگار با نگاه معصومش می گفت با من چه کار دارید؟!

بازیگر نقش فریده در نون خ در پاسخ به اینکه فکر می نماید ساخت سریال هایی مثل نون خ چقدر می تواند در دیده شدن بازیگران استانی موثر باشد؟ بیان نمود: قطعا بی تأثیر نیست. گروه همکاران استانی که در این سریال حضور داشتند، اینگونه نبود که گذری بیایند و بروند، بلکه بازیگران توانمندی بودند و کاملا حرفه ای کار می کردند. اتفاقاً بازی هایشان هم خیلی به چشم آمد. به نظرم اگر قرار است سریالی در خارج از تهران تصویربرداری گردد، بهتر است از نیرو های همان استان هم استفاده نمایند، در این صورت به بازیگران توانا، اما ناشناخته استانی این فرصت داده می گردد تا کارشان را به صورت حرفه ای ادامه بدهند و به آینده امیدوار باشند.

نسرین مرادی در انتها درباره جدیدترین کارش برای تلویزیون گفت: این روز ها مشغول بازی در سریال مناسبتی تب و تاب به کارگردانی داریوش مختاری هستم که قرار است در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2096

به "خاطره بازیگر نون خ از حضور مهمانی غیرعادی در صحنه فیلمبرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره بازیگر نون خ از حضور مهمانی غیرعادی در صحنه فیلمبرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید