خبرنگاران اتاق اصناف تبریز با صنوف متخلف برخورد می نماید

به گزارش مجله سلنا، تبریز-خبرنگاران- رییس اتاق اصناف تبریز اظهار داشت: با توجه به دستور ستاد مرکزی کرونای کشور و تاکید ستاد استانی با صنوفی که مبادرت به فعالیت نمایند، این مجموعه به شدت برخورد خواهد نمود.

خبرنگاران اتاق اصناف تبریز با صنوف متخلف برخورد می نماید

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

حبیب هاشمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار مجله سلنا، با تاکید بر اطلاعیه قبلی مقام های استانی مبنی بر تداوم تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری تا 20 فروردین ماه جاری، اضافه نمود: در صورتی که واحدهای صنفی نسبت به این دستور سرپیچی نمایند با هماهنگی اتاق اصناف و نیروی انتظامی واحدهای مربوطه پس از اخطارهای اولیه، در صورتی بی توجهی به مکدت یک ماه پلمپ خواهد شد.

وی گفت: پیرو مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد استانی در مورد تمدید مدت طرح فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی و ادامه خطر شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از آن به اطلاع کلیه واحدای صنفی تبریز رسانده شده است که تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری ادامه دارد.

هاشمی افزود: پیشتر نیز در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا فعالیت اصناف به استثنای صنف های ضروری از قبیل سوپر مارکت ها، میوه فروشی ها و قصابی ها تا 15 ماه جاری تعطیل اعلام شده بود.

وی با بیان اینکه هم اکنن اقلام و کالاهای اساسی مردم به وفور در بازار وجود دارد، گفت: مردم در این خصصو هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و واحدهای مربوطه نیز که اقدام به توزیع این کالاها می نمایند در تمام محلات شهر تبریز دایر بوده و برای فعالیت شبانه روزی آنها نیز مانعی وجود ندارد.

به گفته رییس اتاق بازرگانی تبریز هم اکنون بالغ بر 65 هزار واحد صنفی در رشته ها و بخش های مختلف این شهر فعالت دارند.

با وجود تاکید ستادهای مرکزی و استانی مبنی بر تعطیلی مراکز خرید و واحدهای صنفی تا 20 فروردین، از روز گذشته بسیاری از واحدهای مزبور با دایر کردن مغازه های خود به این دستورات تمکین نکرده و موجب نگرانی مسئولان بهداشتی و درمانی دایر بر افزایش مبتلایان به ویروس کرونا شده است.

گزارش مجله سلنا مجله سلنا حاکی است امروز نیز شهر تبریز با خلاف روزهای گذشته شاهد تجمعات عدیده در مناطق مختلف و ترافیک در هسته های مرکزی شهر بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 خرداد 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 854

به "خبرنگاران اتاق اصناف تبریز با صنوف متخلف برخورد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اتاق اصناف تبریز با صنوف متخلف برخورد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید