خوش اخلاق ترین ملیت های دنیا را می شناسید؟

به گزارش مجله سلنا، از مردمان هر کشوری درباره اینکه کدام ملیت ها خوش اخلاق ترین و خوش رفتارترین مردم دنیا هستند، سوال کنید حتما نام خودشان را بر زبان می آورند. اما واقعیت این است که با وجود اینکه در همه کشورها خوب و بد وجود دارد و نمی توان اظهار نظر قطعی درباره اخلاق مردمان مختلف داشت، ولی بعضی ویژگی های محیطی، اقلیمی، تاریخی و… باعث می شوند که مردم در بعضی از کشورها، خلق و خوی بهتری داشته باشند. یادتان باشد که این فهرست درباره شادترین افراد صحبت نمی کند بلکه درباره ملیت هایی صحبت می کند که دارای اخلاق های خوش و در اصطلاح خودمانی باحال هستند. با مجله گردشگری خبرنگاران همراه باشید تا با خوش اخلاق ترین ملیت های دنیا بیشتر آشنا شوید.

خوش اخلاق ترین ملیت های دنیا را می شناسید؟

خوش اخلاق ترین ملیت های جهان

ترک ها

ترک ها از خوش اخلاق ترین ملیت های جهان هستند. شاید علت آن برای تان جالب باشد؛ به نظر می رسد راه داشتن این کشور به دو قاره آسیا و اروپا باعث شده است تا مردمانی جهان دیده داشته باشد که با تنوع فرهنگی به خوبی کنار می آیند و فرهنگ و رفتارشان هم تلفیقی از فرهنگ های متنوع جهانست. ترک ها دارای آثار تاریخی، هنری و طبیعت زیبایی هم هستند که باعث می شود به خودشان افتخار کنند و بدیهی است که افراد راضی و مغرور نسبت به فرهنگ و تاریخ خود، اخلاق خوبی هم پیدا می کنند. خرید ارزان بلیط تهران آنتالیا | بلیط آنتالیا تهران

بلژیکی ها

بلژیکی ها هم افراد خوش اخلاقی هستند. آنها ملتی با میل به شعر و شاعری به شمار می فرایند که به هنر هم عشق می ورزند. در نتیجه به نظر می رسد که این روحیه خوب و اخلاق خوش آنها تا حدی ریشه در ادبیات و هنر دارد. ادبیات و هنر می تواند ریشه های خشکیده را وادار به جوانه زدن کند. گویا روحیه هنردوستی و عشق به ادبیات باعث شده تا بلژیکی ها هم قلبی شاد و اخلاقی نیکو پیدا کنند. خرید بلیط هواپیمای تهران بروکسل.

نپالی ها

نپالی ها مردمی جنگجو هستند که از اخلاق خوبی برخوردارند. این جنگجو بودن از آنها افرادی بااراده می سازد اما به هیچ وجه خشن و جنگ طلب نیستند. جنگجو بودن آنها در ورزش و تلاش معنا پیدا می کند. مردم این کشور اهل گشت و گذار هستند و به تفریحات بیرون از خانه علاقه زیادی دارند. علاقه به تفریح و استراحت می تواند از نشانه های خوش اخلاقی باشد دیگر، موافق هستید؟ خطرناک ترین فرودگاه جهان

استرالیایی ها

مردم استرالیا هم دارای خلق و خوی خوبی هستند. آنها با زندگی در طبیعتی ایده آل و منحصربفرد به آرامشی دست پیدا کرده اند که مانع از تندخویی و بدخلقی در آنها می شود. مردم استرالیا، افراد خونگرم و در اصطلاح عامیانه باحالی هستند. شاید وجود ملیت های مختلف جهان در این کشور زیبا هم یکی از دلایلی است که سعه صدر استرالیایی ها را افزایش داده و آنها را خوش اخلاق کرده است. معاشرت با افراد مختلف، آستانه تحمل و صبر را بالا می رود. به نظر می رسد که این موضوع برای استرالیایی ها هم صادق بوده است.

اسپانیایی ها

سواحل زیبا و مجذوب کننده، نوشیدنی ها و غذاهای خوشمزه و مردمی که به جشن و پایکوبی علاقه ویژه ای دارند، نباید در دسته خوش اخلاق ترین افراد جهان قرار بگیرند؟ البته که اسپانیایی ها از خوش اخلاق ترین مردم جهان هستند و در یک سفر کوتاه به شهرهای این کشور و شرکت در شب های پرشور خیابان های آن می توانید سریعا به این موضوع پی ببرید.

در آخر خوش اخلاق ترین ملیت های جهان

کشورهای دیگری هم در این فهرست قرار می گیرند. مثلا هندی ها که زندگی شان با طبیعت، پایکوبی و آواز گره خورده است یا برزیلی ها که در برپا کردن جشن های پرشور به شدت ماهر و معروفند. خوش خلق بودن یک ملت لزوما وابسته به شرایط مالی آنها نیست. شادی با خوش اخلاقی فرق دارد. برخی از کشورها مانند جامائیکا از شرایط مالی خوبی هم برخوردار نیست اما باز هم بنا به ویژگی های فرهنگی که ریشه در عوامل مختلف و متعددی دارد، خلق و خوی مردم به شدت نیک و خوش است. شاخص های رسمی تری در جهان وجود دارند که بنا به آمار سرانه تولید ناخالص داخلی و…، خوشحال ترین و راضی ترین ملت ها را مشخص می کند که نباید آن را با آنچه در این مقاله مطرح کردیم، اشتباه بگیرید.

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2029

به "خوش اخلاق ترین ملیت های دنیا را می شناسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش اخلاق ترین ملیت های دنیا را می شناسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید