سلبریتی هایی با بیشترین فالوئر اینستاگرام در سال 2019

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران: با ظهور پدیده ای به نام اینستاگرام، اغلب مردم، عکس ها و ویدئو های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. درواقع در ابتدای کار، هدف از ساخت اینستاگرام، پدید آوردن عرصه ای برای آپلود عکس بود، نه چیز دیگر. هرچند که امروزه دیگر، اینستاگرام به یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های جهان تبدیل شده است.

سلبریتی هایی با بیشترین فالوئر اینستاگرام در سال 2019

اینستا دیگر تنها محلی برای آپلود عکس نیست، بلکه یک نوع سبک زندگی است و مانند سایر فضا های مجازی، پیشگامان خودش را دارد؛ افرادی که بیشترین تعداد فالوئر ها را دارند. در این مطلب با افرادی آشنا می شویم که در سال 2019 بیشتر از 100 میلیون فالوئر دارند. با ما همراه باشید.

کریستیانو رونالدو: 189 میلیون فالوئر

نام کامل این فوتبالیست مشهور، کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو است. والدین رونالدو تا مدت ها بعد از تولدش نمی توانستند بر سر انتخاب نام او توافق نمایند. نام اول او را مادرش انتخاب کرد و نام دومش را پدرش که تصمیم گرفت به افتخار رییس جمهور کشورشان، رونالدو ریگان، این نام را برای پسرش انتخاب کند.

کریستیانو رونالدو که برای تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا بازی می نماید، تاکنون سه بار برنده توپ طلای بهترین بازیکن اروپا و چهار بار برنده کفش طلا شده است. آنچه که در اینستاگرام رونالدو می بینید، تعداد زیادی عکس های خانوادگی، عکس هایی از او در حین فوتبال و تصاویر زیادی از لحظات خوش زندگی اوست؛ البته رونالدو یکی از افرادی است که درآمد بسیار بالایی از تبلیغات در اینستاگرام دارد.

آریانا گرنده: 166 میلیون فالوئر

آریانا گرنده با صدایی خاص، حرفه خود را از کودکی آغاز کرد و اکنون، هم آهنگ و آلبوم منتشر می نماید، هم در فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی بازی می نماید و هم در تئاتر ایفای نقش می نماید.

این سلبریتی با ظاهر عروسک مانندی که با لباس ها و آرایشش برای خود می سازد، هواداران نوجوان و جوان زیادی دارد. اینستاگرام او چندان پیچیده نیست؛ عکس هایی از خودش در حال انجام در کنسرت ها، دیدار با سایر سلبریتی ها و زندگی شخصی.

دواین جانسون (راک): 161 میلیون فالوئر

دواین جانسون، کشتی گیر سابق آمریکایی و بازیگر حال حاضر، در اینستاگرامش بیش از 300 ویدئو به اشتراک گذاشته است. نام او دوبار در کتاب رکورد ها ثبت شده است.

یک بار به عنوان کسی که بیشترین دستمزد را بخاطر حضورش در یک فیلم دریافت نموده (5.5 میلیون دلار) و دومین بار نیز به عنوان آمار عجیب تعداد عکس های سلفی که در سه دقیقه از خودش گرفته است (105 سلفی).

درکنار ویدئو های مختلف، راک عکس هایی از خودش در حال ورزش و گاهی نیز عکس های خانوادگی اش را در اینستاگرام منتشر می نماید.

سلنا گومز: 160 میلیون فالوئر

سلنا در 24 سالگی، یکی از معروف ترین خواننده ها، بازیگران، شاعران و آهنگسازان شناخته می گردد و علاوه بر این، عنوان سفیر حسن نیت یونیسف نیز به او تعلق گرفته است. سال 2002 برای سلنا سالی پرمشغله بود، زیرا فعالیت حرفه ای خود را از آن موقع آغاز کرد؛ در فیلم های متعددی بازی کرد، آلبوم ضبط کرد و کنسرت برگزار کرد.

هرچند که استرس زیاد، تاثیر مثبتی برروی این خواننده نداشت و او در سال 2014 به بیماری لوپوس (نوعی بیماری خودایمنی) مبتلا شد. مبارزه با این بیماری، باعث افزایش محبوبیت سلنا شد. تمامی عکس هایی که در زمان بیماری، از او در اینستاگرام منتشر شد، نشان می داد که سلنا حتی در سخت ترین شرایط نیز خوب و زیبا به نظر می رسد.

به همین دلیل است که اینستاگرام او محبوب است؛ البته در اینستاگرام سلنا به جز سلفی، عکس هایی از رویداد هایی که می رود و تصاویر دوستانش، تعدادی پست های سیاسی درمورد مسائل مختلف، ازجمله حقوق زنان نیز دیده می گردد.

کیم کارداشیان: 151 میلیون فالوئر

تعداد فالوئر های مدل و بازیگر آمریکایی، کیمبرلی نوئل کارداشیان، از مرز 150 میلیون گذشت. این سلبریتی که همراه با خانواده اش، شو های با کارداشیان ها همراه شو (Keeping Up With the Kardashians) و پایکوبی با ستاره ها (Dancing With the Stars) را اجرا می نماید، تصاویر و ویدئو های متعددی از خود و خانواده اش با فالوئر ها به اشتراک می گذارد.

می توان گفت که هواداران کیم با هر عکس و خبری از او به وجد می آیند و چندان برایشان مهم نیست که اصلا آن خبر و عکس، اهمیت چندانی دارد یا خیر.

کایلی جنر: 150 میلیون فالوئر

کایلی جنر، خواهر کیم کارداشیان و عضو خانواده کارداشیان-جنر که مدلی آمریکایی است و در شوی خانواده کارداشیان نیز حضور دارد، در اینستاگرامش، بیشتر تصاویری از لباس ها و جواهرات طراحان لباس معروف و نیز تصاویری از اتاق گریم و لباسش پست می نماید. احتمالا هواداران کایلی نیز انتظار ندارند که تصاویری غیر از این در اینستاگرام او ببینند.

لیونل مسی: 135 میلیون فالوئر

لیونل مسی، ستاره بی چون وچرای تیم ملی آرژانتین و کاپیتان تیم بارسلونای اسپانیا، یکی از معروف ترین فوتبالیست های دنیاست. در اینستاگرام او می توانید تصاویری از بازی های او، بخش هایی از زندگی شخصی اش و بعضی از رویداد هایی را که به آن ها دعوت می گردد، مشاهده کنید.

بیانسه: 134 میلیون فالوئر

علی رغم اینکه بیانسه، در کودکی خجالتی و منزوی بود، اکنون در دنیای خوانندگی و مد، تبدیل به اسطوره قرن بیست ویکم شده است. هرکدام از آلبوم های او ده ها میلیون بار فروخته می گردد. بیانسه، چندین بار جایزه مهم گرمی را نیز دریافت نموده است.

طبق نظر منتقدین موسیقی، بیانسه یکی از افرادی است که بیشترین تاثیر را برروی استایل موسیقی داشته و در حوزه موسیقی، برای خود قلمروی وسیعی دست وپا نموده است. او در اینستاگرامش بیشتر، عکس هایی از اجراهایش و حرفه اش و کمی نیز از زندگی شخصی اش به اشتراک می گذارد.

نیمار جونیور: 128 میلیون فالوئر

ستاره 26 ساله برزیلی فوتبال، از 17 سالگی، کار خود را به طور حرفه ای آغاز کرد و اکنون در پست مهاجم برای تیم ملی فوتبال برزیل بازی می نماید. او برخلاف فوتبالیست های معروفی مانند مسی، اغلب روزی چندبار اینستاگرام خود را آپدیت می نماید.

البته این مسئله و همینطور جمعیت پنج برابری برزیل نسبت به آرژانتین باعث نشده که این ستاره برزیلی، فالوئر های بیشتری نسبت به لیونل مسی داشته باشد. جای تعجب نیست که اینستاگرام نیمار، پر از عکس هایی از خودش در حال فوتبال بازی کردن، دیدار با سایر سلبریتی ها و عکس های شخصی است.

تیلور سوییفت: 122 میلیون فالوئر

هواداران تیلور، تنها بخاطر استعداد خوانندگی اش نیست که عاشقش هستند، بلکه به گفته خودشان، بیشتر بخاطر نوع رفتار تیلور با آن ها به او علاقه دارند. تیلور به همان اندازه که هوادارانش، او را دوست دارند، آن ها را دوست دارد. او حتی یک بار به مراسم ازدواج دوتن از هوادارانش، مکس سینگر و کنی اسمیت، رفت و عکسی از آن در اینستاگرامش منتشر کرد.

تیلور در پست و استوری اینستاگرامش، عکس هایی از اجراهایش، از فرایند کاری ضبط آهنگ هایش و سایر فعالیت هایش منتشر می نماید و گاهی نیز عکس هایی شخصی به اشتراک می گذارد و البته از گربه های عزیزش؛ البته درست است که تیلور در فهرست سلبریتی های پرطرفدار اینستاگرام، در رده اول قرار نگرفته، اما تاثیرگذارترین شخص در توییتر محسوب می گردد.

جاستین بیبر: 121 میلیون فالوئر

جاستین بیبر، خواننده پاپ آمریکایی، پس از انتشار ویدئویی از خوانندگی اش، از ترانه ای با عنوان یک بار (One Time) برروی یوتیوب مشهور شد. صدای خوب این خواننده جوان باعث شد که جایزه گرمی را از آن خود کند. در حال حاضر، هواداران بیبر تنها از صدای او استفاده نمی نمایند، بلکه محصولات عطر او را که با عنوان ستاره های دنیای نمایش (stars of show business) فراوری می گردد، خریداری می نمایند.

محتوا هایی که جاستین در اینستاگرام خود منتشر می نماید، تقریبا با محتوای سایر سلبریتی ها متفاوت است. او عکس هایی از خودش در کنار دوستان سلبریتی اش، نسخه کارتونی تصاویر خودش و البته تصاویر دونفره و گا ها عجیب از خودش و همسرش منتشر می نماید. گاهی نیز ویدئو های طنز از چالش های مختلف در پست یا استوری و حتی لایو او دیده می گردد.

کندال جنر: 118 میلیون فالوئر

کندال جنر، مدل معروف آمریکایی و یکی دیگر از خواهران خانواده کارداشیان-جنر، از معروف ترین های اینستاگرام است. اینستاگرام او پر است از فتوشات هایش برای جلد مجلات و غیره، تصاویری از هفته های فشن، سلفی و تصاویری از زندگی شخصی اش.

نیکی میناژ: 107 میلیون فالوئر

جای تعجب نیست که فهرست افرادی که بیشترین فالوئر های اینستاگرام را دارند، پر باشد از موزیسین ها و خواننده ها؛ حرفه ای که این روز ها به شدت محبوب و پرطرفدار است و نیکی میناژ هم یکی از پرطرفدارترین موزیسین ها و رپر های دنیاست. پیج اینستاگرام او درست همانطوری است که از خود او انتظار می رود؛ پر از عکس هایی از تور های او، رویداد ها و کنسرت هایش، زندگی شخصی و حتی گاهی عکس هایی با هوادارانش.

جنیفر لوپز: 104 میلیون فالوئر

دیگر بازیگر و موزیسین حاضر در فهرست ما، جنیفر لوپز یا همان جی لوی معروف است. در اینستاگرام جنیفر، عکس هایی از پشت صحنه کارهایش، ضبط موسیقی هایش و ویدئو هایی از خودش دیده می گردد؛ اما علاوه بر تمام این ها، در اکثر مواقع، دایره دور عکس پروفایل جنیفر قرمز است؛ یعنی همیشه درحال استوری گذاشتن از رویداد هایی است که می رود و اکثر آن ها را نیز هایلایت می نماید. جنیفر، هشتگ هایی را نیز خودش می سازد و در زیر پست ها و در استوری هایش از آن ها استفاده می نماید.

مایلی سایرس: 101 میلیون فالوئر

مایلی سایرس، کودک ستاره ای که در بزرگسالی به غول دنیای موسیقی پاپ تبدیل شد. مایلی، اینستاگرامی عادی دارد؛ تعداد زیادی سلفی، فتوشات هایی از خودش و همینطور رویداد هایی که می رود؛ البته او از اینستاگرامش برای تبلیغ محتوا ها و اخباری که میخواهد نشان دهد نیز استفاده می نماید.

کلویی کارداشیان: 100 میلیون فالوئر

این هم آخرین عضو خانواده کارداشیان-جنر که در فهرست سلبریتی هایی که بالای صد میلیون فالوئر دارند، قرار گرفته است (و البته آخرین نفر در فهرست). تنها خواهر باقی مانده، کورتنی کارداشیان است که زیر 100 میلیون فالوئر دارد (تعداد فالوئر های کورتنی، 83 میلیون است).

کلویی هم مانند خانواده اش از اینستاگرام خود به عنوان محلی برای تبلیغ شوهایشان، کسب وکارشان، زندگیشان و سایر فعالیت هایشان استفاده می نماید.

منبع: brandwatch

منبع: برترین ها
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 531

به "سلبریتی هایی با بیشترین فالوئر اینستاگرام در سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی هایی با بیشترین فالوئر اینستاگرام در سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید