شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا

به گزارش مجله سلنا، تیم ملی ایران در نخستین بازی خود در لیگ جهانی والیبال 2017 مغلوب ایتالیا شد.

شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با سفر ایتالیا همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در لیگ جهانی مقابل ایتالیا با نتیجه 3 بر صفر باخت.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی ایران برای نخستین بازی تیمش در لیگ جهانی از سعید معروف، عادل غلامی، مسعود غلامی، امیر غفور، فرهاد قائمی و میلاد عبادی پور و مهدی مرندی برای دریافت و مصطفی حیدری برای توپ گیری استفاده کرد.

ایتالیایی ها که در خانه میزبان ایران بودند، بازی را بهتر آغاز کردند و 6 بر 2 پیش افتادند. کمی هیجان زدگی و استرس در حرکات بازیکنان ایران دیده می شد که با چند اسپک و سرویس قدرتمند از میلاد عبادی پور به سرعت رفع شد. وقت استراحت فنی نخست در امتیاز 8 بر 6 به سود ایتالیا به دست آمد. بازیکنان ایتالیا در سرویس فشار زیادی به دریافت نماینده های ایران وارد کردند و همین موضوع، قدرت مانور را از سعید معروف، پاسور تیم ملی ایران گرفت. وقت استراحت فنی دوم نیز در حالی گرفته شد که ایتالیا 16 بر 13 پیش بود. بازیکنان ایتالیا از سرویس های مهلک فیلیپو لانزا بهترین استفاده را بردند و سرمربی تیم ملی ایران را مجبور کردند تا از وقت استراحت خود استفاده کند. سرویس های فرهاد قائمی نیز از این طرف برای آتزوری دردسرساز شد. حضور مجتبی میرزاجان پور به جای میلاد عبادی پور، یک امتیاز برای ایران داشت و نتیجه 20 بر 19 به سود ایتالیا شد. توپ گیری کم نقص حریف اروپایی و حملات مؤثرتر آنها، امتیاز 23 را به سود آنها ثبت کرد. امتیاز 25 در این ست با سرویس بدون بازگشت لوکا وتوری برای ایتالیا به دست آمد. این ست با نتیجه 25 بر 22 تمام شد.

بازیکنان ایران، ست دوم را بهتر و با اعتماد به نفسی بیشتر آغاز کردند اما سرویس های خوب و هدفدار بازیکنان ایتالیا و عدم توپ گیری و دریافت مناسب در زمین ایران باعث شد تا نایب قهرمان المپیک 2016 ریو باز هم پیش بیفتد. خاتمه این ست باز هم به کام ایتالیای میزبان بود و با نتیجه 25 بر 23 به سود این تیم به خاتمه رسید. توپ گیری داخل میدان و استفاده از توپ های برگشتی، عامل فزونی ایتالیا در این ست بود که با اشتباهات مکرر گزارشگر بازی در نام بردن بازیکنان ایتالیا همراه بود.

دو تیم در ست سوم، پابه پای هم امتیاز گرفتند و کولاکوویچ هم مرتب به شاگردانش تذکر می داد که اختلاف بسیار کم است و باید تمرکز خود را حفظ نمایند. امتیازات حساس این بازی در حالی نصیب ایتالیا شد که دو تیم در امتیاز 21 مساوی بودند. نتیجه ست سوم این بازی نیز 25 بر 22 به سود ایتالیا بود تا هر 3 امتیاز آن به سود آتزوری رقم بخورد.

در دیگر بازی امروز که از گروه B1 برگزار گردید، تیم ملی صربستان با نتیجه 3 بر یک از سد میهمان خود، آمریکا گذشت.

تیم ملی ایران در دومین بازی خود از ساعت 19:30 امروز شنبه به مصاف برزیل خواهد رفت.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 650

به "شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید