پاسخ کوبنده معروف به منتقدان، از شایعه اختلاف با آلکنو تا ابتلا به کرونا

به گزارش مجله سلنا، سعید معروف باحضور موثر در تیم ملی والیبال، پاسخ کوبنده ای به منتقدانش داد.

پاسخ کوبنده معروف به منتقدان، از شایعه اختلاف با آلکنو تا ابتلا به کرونا

به گزارش خبرنگاران، از زمان حضور ملی پوشان والیبال ایران در ایتالیا برای شرکت در رقابت های لیگ ملت های والیبال، شایعه و صحبت های زیادی درباره تیم و اعضای آن شنیده می گردد.

در اوایل حضور ملی پوشان، بعضی ها سرماخوردگی سعید معروف را به کرونا تعبیر نموده و شرایط ملی پوشان والیبال ایران را بد جلوه دادند. با گذشت زمان و تاکید اعضای کادر فنی مبنی بر منفی بودن تست کرونای سعید معروف، صحبت های دیگری به گوش می رسید؛ اختلاف آلکنو با معروف!

صحبت هایی مبنی بر اختلاف آلکنو با معروف از آنجایی آغاز شد که کاپیتان تیم ملی ایران نتوانست ملی پوشان والیبال را در بازی با روسیه همراهی کند.

بیش تر علاقه مندان و اهالی والیبال از ولادیمیر آلکنو شناخت خوبی پیدا نموده اند و می دانند که این سرمربی قطعا با هیچ بازیکنی شوخی نداشته و حرف هایش را بسیار رک می زند. شخصیت آلکنو به گونه ای بوده که اگر نخواهد از هیچ شخصی توصیه نمی پذیرد و کار خود را به نحو احسن جلو می برد. باتوجه به اخلاقیات آلکنو این صحبت ها بسیار عجیب به نظر می رسید چرا که اگر آلکنو به معروف اعتقاد نداشت قطعا طور دیگری با او رفتار می کرد.

ولادیمیر آلکنو که معتقد بوده نباید تیم متکی بر فرد باشد، با بازی دادن به تمامی اعضای تیم علاوه بر شناخت خصوصیات هر بازیکن، این اعتماد به نفس را به جوانان می دهد تا علاوه بر کسب تجربه بتوانند در عرصه بین المللی خودی نشان دهند. قطعا فیکس نبودن باتجربه ها نشان می دهد که این رقابت ها برای آلکنو مهم نیست و او اهداف عالی تری مانند المپیک در سر دارد.

آلکنو که بارها اعلام نموده در المپیک به بازیکنان با تجربه بازی می دهد، دوست ندارد بازیکنی از ایران مصدوم گردد. باتوجه به فشرده بودن رقابت های لیگ ملت های والیبال این احتمال وجود دارد که مصدومیت برای بازیکنان ایجاد گردد، بنابراین آلکنو طبق برنامه ریزی خود به بازیکنان استراحت می دهد تا مسئله ای برای آنان به وجود نیاید.

سعید معروف که با آلکنو در زنیت کازان همکاری نموده از او شناخت خوبی دارد. گفته می گردد که معروف مشاوره های خوبی را به آلکنو درباره تیم ملی والیبال می دهد و سرمربی روسی والیبال ایران هم از این مشورت استقبال نموده است.

در بازی هایی که معروف برای ایران در لیگ ملت های والیبال بازی نموده نشاط و عطش برای پیروزی به خوبی در او دیده می گردد. کاپیتان تیم ملی والیبال در این رقابت ها نشان داد که هم چنان سرحال است و آمادگی گذشته را دارد.

باید گفت که حضور او در نیمکت هم برای تیم ملی والیبال ایران نعمت محسوب می گردد چرا که او با بازیکنان جوان ارتباط می گیرد و تجربیات خود را با آن ها در میان می گذارد.

سعید معروف با حضور در زمین، پاسخ کوبنده ای به منتقدانش داد چرا که گفته می شد معروف به علت دور بودن از والیبال به علت تعطیل شدن لیگ چین، افت نموده و توانایی های گذشته را ندارد. سعید معروف که برترین پاسور لیگ چین شده بود بار دیگر نشان داد که هم چنان صلابت گذشته را داراست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1839

به "پاسخ کوبنده معروف به منتقدان، از شایعه اختلاف با آلکنو تا ابتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ کوبنده معروف به منتقدان، از شایعه اختلاف با آلکنو تا ابتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید