علی لاریجانی با پرونده زیتون ارتباط دارد؟ ، واکنش نماینده قم ، آقای ط. پیشم آمد و اسناد را ارائه کرد...

به گزارش مجله سلنا، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرونده زیتون گفت که در اسناد این پرونده نام آقای لاریجانی را ندیدم.

علی لاریجانی با پرونده زیتون ارتباط دارد؟ ، واکنش نماینده قم ، آقای ط. پیشم آمد و اسناد را ارائه کرد...

به گزارش خبرنگاران، احمد امیرآبادی فراهانی درباره ماجرای پرونده زیتون و طرح نام نماینده سابق قم در این پرونده اظهار کرد: من چند هفته پیش در ملاقات مردمی اسناد مربوط به پرونده زیتون را دیدم که علیه یکی از روزنامه های کثیرالانتشار که به این موضوع پرداخته بود، شکایتی شده و بر اساس آن این روزنامه محکوم شد. موسسه ای طبق قانون مجموعه زیتون را خریده که تعدادی از اعضای موسسه در آن جا سهم دارند. پس این که گفته شده نماینده سابق قم در این پرونده نقش دارد، درست نیست.

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی توضیح داد: آقای ط. موسس موسسه خریدار پیشم آمد و اسناد زیتون را ارائه کرد. من در این اسناد نام آقای لاریجانی را ندیدم؛ درست است که آقای لاریجانی رقیب ما در قم بوده اما انصاف و دینداری و آزادگی را هم باید رعایت کنیم و حقیقت را بگوییم.

وی در پایان گفت: درباره پرونده زیتون سند تک برگ شش دانگ به نام موسسه خریدار است. اسناد و فاکتورهایی به نام این روزنامه کثیرالانتشار جمع کرده بودند که اصل و جعلی آن را دیدیدم؛ برهمین اساس از این روزنامه شکایت و محکوم شد البته که مسوولان این روزنامه می گوید اطلاعی از این موضوع ندارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 شهریور 1401 بروزرسانی: 3 شهریور 1401 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2256

به "علی لاریجانی با پرونده زیتون ارتباط دارد؟ ، واکنش نماینده قم ، آقای ط. پیشم آمد و اسناد را ارائه کرد..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی لاریجانی با پرونده زیتون ارتباط دارد؟ ، واکنش نماینده قم ، آقای ط. پیشم آمد و اسناد را ارائه کرد..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید