قایق سواری در رمانتیک ترین کانال های آبی دنیا !

به گزارش مجله سلنا، هر وقت نام کانال های رمانتیک دنیا به گوش میخورد، برای اولین بار و به طور طبیعی کانال های ونیز و آمستردام در فکر ما نقش می بندند. بعد از آن ساختمان های تاریخی، نهرهای منحنی و پوشش مجذوب کننده قایق رانان. اما کانال های جادویی دیگری در دنیا ما وجود دارند که زیباییشان نفستان را در سینه حبس می نماید و قلبتان را تسخیر. از کانال های اطراف شهر غرق شده و باستانی میکرونزی گرفته تا کانال های هزار ساله در چین.همراه با عشقتان قایق رانی کنین در گوندولا یا خانه های قایقی و لذت ببرین از دنج ترین مکان ها که رمانتیک ترین کانال ها را دارند.مجله خبرنگاران در این بلاگ شما را آشنا می نماید با 9 شهری که رمانتیک ترین کانال ها را دارند و در دنیا شناخته شده اند. در ادامه با زیباترین کانال های آبی دنیا با ما همراه باشید.

قایق سواری در رمانتیک ترین کانال های آبی دنیا !

زیباترین کانال های آبی در دنیا : Venice, Italy

در حالیکه گرند کانال در ونیز واقع شده است بیشتر گردشگر ها دوست دارند تماشای های دیگری چون کاخ و پل ریالتو را در آغوش بگیرند. اما طی کردن این کانال آب طولانی همراه با قایق های گوندولا افسانه ای است که با اشتراک گذاشتن بوسه ای از عشق یا معشوقتان به حقیقت می رسد. بوسه ای از عشق که در این کانال و هنگام عبور از زیر پل ریالتو منجر به عشقی ابدی می گردد.

زیباترین کانال های آبی دنیا : Amsterdam, Netherlands

اگر چه 165 کانال در آمستردام وجود دارد اما کانال های Prinsengracht, Keizersgracht و Herengracht از بزرگترین و اصلی ترین کانال های شهر هستند. سوار قایق ها بشید و نگاهی کنید به ساختمان شماره 502، محل اقامت شهردار آمستردام و بعلاوه شماره 81، قدیمی ترین خانه شهر ساخته شده در سال 1590. هنگامیکه که در آمستردام، مشغول انجام دادن کارهایی که گردشگر ها انجام می دهند هستین، سلفی با عشقتان کنار پل زیبا و معروف Reguliersgracht را نباید فراموش کنید.

زیباترین کانال های آبی دنیا : Suzhou, China

در بر دارد لقب ونیز شرق را، گراند کانال در سوژو، درست در شرق کشور چین روی رودخانه یانگ تسه که میگردد در آن برترین قایق سواری سنتی چوبی را تجربه کرد. دارای قدمتی 1400 ساله که امتدادش از پکن است و میرسد به مرکز صنعتی در هانگزو.

قایق سواران این کانال می توانند کنار قایق سواری از نوع سنتی چوبی، لذب ببرند از خوشامد گویی زنانی که در حال شستن لباس کنار کانال هستند یا باغ ها و معابد چشمگیری که در مسیر وجود دارند و همین طور می توانند با عشقشان کنار ساحال قدم بزنند و لحظات فوق العاده ای را ثبت نمایند.

زیباترین کانال های آبی دنیا : St. Petersburg, Russia

کانال Griboyedov که بعد از نمایشنامه نویس روسی، الکساندر گریبایدوف | Alexander Griboyedov نامگذاری شد، حدود 3 مایل از رودخانه مویکا به رودخانه فونتانکا و جریان دارد زیر 12 پل.

Bruges, Belgium

بروژ به خاطر کانال های زیبایی که دارد اغلب ونیز شمالی نامیده می گردد. در قرون وسطی رودخانه رِی (Reie river) به شبکه ای از کانال ها تبدیل شد که معامله گران را قادر می ساخت تا محصولاتشان را به سالن های بزرگ آبی در بازار بیاورند. امروزه قایق سواری درر این کانال های معروف یک راه عالی برای تماشا بعضی از زیباترین مکان های بروژ است و همین طور رمانتیک.

Nan Madol, Micronesia

مجموعه ای از کانال های بادی در اطراف شهرستان باستانی و نیمه غرق شده در میکرونزی و شناخته شده به نام ونیز اقیانوس آرام.

نان مادول ونیز اقیانوس آرام مجموعه ای از جزیره های کوچک که به وسیله انسان ساخته و در ساحل شرقی جزیره پُهنپی (Pohnpei) واقع شده است.فوق العاده زیبا و رمانتیک.

Annecy, France

مناسب برای عاشقان البته نه در فصول گرم سال. چون این کانال که به ونیز فرانسه شناخته شده است، در جنوب فرانسه واقع شده است و در فصل های گرم مملو از گردشگر ها و گردشگرانی میگردد که دوست دارند تجربه هایی رمانتیک داشته باشند.

Alleppey, India

آلاپوزا ، ونیز شرقی محلی باستانی و زیبا در هند پر از کانال. آلاپوزا به مرداب های معروف کرالا متصل است و بازدید نمایندگان می توانند قایق اجاره نمایند و به کشف یک یا چند روزه مرداب هاا بپردازند. مسابقه معروف قایق مار که در آن تیم های پارو زنان برای جایزه نهرو در آن رقابت می نمایند نیز در اینجا برگزار می گردد.

Stockholm, Sweden

شاهکار بزرگ مهندسی و ساخته شده در قرن 19. از آنجایی که در بسیاری از جزیره ها ساخته شده است، کانال ها و قایق ها در همه جا وجود دارند. یک راه عالی برای کاوش در کانال اجاره یک قایق یا کایاک و پارو زدن به مدت یک ساعت بین جزیره های شهر می باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 1 بهمن 1401 بروزرسانی: 1 بهمن 1401 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2328

به "قایق سواری در رمانتیک ترین کانال های آبی دنیا !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قایق سواری در رمانتیک ترین کانال های آبی دنیا !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید