مهابادی: داوران در صورت اشتباه، عذرخواهی نمایند

به گزارش مجله سلنا، سرمربی فجر سپاسی می گوید عملکرد داوری در لیگ یک به نسبت سال های گذشته در وضعیت بهتری قرار گرفته است.

مهابادی: داوران در صورت اشتباه، عذرخواهی نمایند

داوود مهابادی سرمربی فجر سپاسی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره عملکرد سه هفته اخیر تیمش در رقابت های لیگ یک، اظهار کرد: خدا را شکر پیروز شدیم در سه بازی اخیرمان، شش امتیاز به دست آوریم. روند حرکتی تیم ما در شرایط مطلوبی واقع شده است و بازیکنان بسیار زحمت می کشند. در این هفته، بازیکنان به مراتب کیفیت بهتری از خودشان نشان دادند. در نوع بازی تیم ما پیشرفت قابل توجهی صورت گرفته است.

او ادامه داد: ما باید نتایج گذشته را فراموش کنیم و برای بازی های آینده برنامه ریزی کنیم. حریف های ما در بازی های آینده سرسخت تر هستند و بازیکنان ما باید کوشش بیشتری انجام دهند تا بتوانیم در نتیجه های آینده مان نتایج بهتری را کسب کنیم.

مهابادی در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد داوری در سه هفته گذشته با توجه به نقدها شدیدی که در نیم فصل اول به داوری بود بهتر شده گفت: با توجه به اینکه من سال های سال در لیگ یک بودم، عملکرد داوری به نسبت سال های گذشته در وضعیت بهتری قرار گرفته است. در سه بازی اخیری که داشتیم، من مورد خاصی از داوری ندیده ام. بازی در نیم فصل اول بوده که ما باختیم، من رفتم به داور خسته نباشید و تبریک گفته ام. چون ما به خودمان باختیم، تیم حریف بهتر بازی کرد و توانست بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. ولی در برخی بازی ها هم هست که داور در آن بازی تأثیر بسزایی دارد. آن یک بحث جداست و باید فدراسیون و کمیته داوران در چینش و انتخاب داوران دقت بیشتری داشته باشند تا حقی از تیمی ضایع نگردد. امیدوارم همین روند از تیم داوری ادامه داشته باشد و نتایج بازی ها بر اساس زحمات و شایستگی تیم ها مشخص گردد.

سرمربی فجر سپاسی در ادامه اظهار کرد: داوران ما، داوران خوبی هستند. بهتر است اگر هم اشتباه می نمایند، بگویند که اشتباه کردیم. باور کنید که تیم ها این عذرخواهی را می پذیرند.

مهابادی درباره شرایط فجر سپاسی در آینده گفت: ما تا انتها لیگ دوازده بازی داریم که دوازده فینال برای ما به حساب می آید. ما در حال حاضر به بازی شاهین بوشهر فکر می کنیم که یک تیم مدعی به حساب می آید و نفرات خوبی دارد. تمام کوشش خود را می کنیم تا بهترین نتیجه را در آن بازی به دست آوریم. روی کاغذ شانس بالانشینی ما 20 درصد است. اولین هدف ما تثبیت تیم تا چهار هفته آینده است تا بتواند از لحاظ روانی به ما یاری کند. در ادامه به این فکر می کنیم که از این صندلی فعلی بالاتر برویم. این مساله به نتایج خودمان و نتایج دیگر تیم ها بستگی دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 105

به "مهابادی: داوران در صورت اشتباه، عذرخواهی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهابادی: داوران در صورت اشتباه، عذرخواهی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید