موزه شهر نیویورک علی رغم تعدیل نیرو و کاهش درآمدها بازگشایی می گردد

به گزارش مجله سلنا، بیشتر موزه ها به دلیل تعطیلی های اجباری ناشی از شیوع کرونا با مسائل اقتصادی روبه رو شده اند اما موزه شهر نیویورک یکی از آن موزه های کوچک یا میان رده ای است که به طور خاص جهت دشواری را پیش رو دارد. این موزه نیز چون موسسات هم ردیف خود برای برطرف هزینه ها به یک اعانه ناچیز 27 میلیون دلاری وابسته است و اهدانمایندگان ثروتمندی هم ندارد که با یاری های فوری از کاهش درآمد آن جلوگیری نمایند.

موزه شهر نیویورک علی رغم تعدیل نیرو و کاهش درآمدها بازگشایی می گردد

با شیوع کرونا، این موزه از ماه مارس (اسفند-فروردین) درهای خود را به روی بازدیدکنندگان بست. از آن موقع تا به امروز، 20 درصد از 100 کارمند تمام وقت این موسسه اخراج شده و کارکنان به جامانده یا به مرخصی اجباری فرستاده شده اند یا ساعات کاری کمتری دارند. حقوق کارکنان بخش های اجرایی نیز تا 25 درصد کاهش یافته و مدیر و معاونش 35 درصد کمتر از گذشته حقوق می گیرند.

ویتنی دونهاوزر (Whitney Donhauser) مدیر این موزه آمریکایی ماه گذشته در ایمیلی بحران اقتصادی متوجه این موسسه را اینطور خلاصه کرد: تعطیلی موزه همانا و از دست رفتن منابع اصلی درآمد از فروش بلیت ورودی و کرایه سالن گرفته تا رویدادهای مهم جمع آوری کمکهای اقتصادی همان. برای رسیدگی به این وضع، هزینه ها در تمام بخش ها از جمله بخش کارکنان، برنامه های نمایشگاهی و آموزشی، مجموعه ها و عملیات عمرانی کاهش پیدا کرد.

نیویورک تایمز نوشت، متولیان موزه شهر نیویورک ضمن اشاره به کسری 1.9 میلیون دلاری در بودجه سال جاری از احتمال کسری در بودجه سال آینده این موزه می گویند. با وجود تمام این موانع و محدودیت ها، درهای موزه شهر نیویورک از 23 ژوئیه (2 مرداد 99) به روی بازدیدکنندگان گشوده شده و نمایشگاهی درباره کرونا در آن برپا خواهد شد.

منبع: گردشبان
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1039

به "موزه شهر نیویورک علی رغم تعدیل نیرو و کاهش درآمدها بازگشایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه شهر نیویورک علی رغم تعدیل نیرو و کاهش درآمدها بازگشایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید