همه فکر می نمایند گربه بزرگ من یک شیر است!

به گزارش مجله سلنا، گربه خانگی یک خانواده آنقدر بزرگ است که مردم اغلب او را با شیر اشتباه می گیرند، و این حیوان که تنها 12 ماه دارد هنوز در حال رشد است.

همه فکر می نمایند گربه بزرگ من یک شیر است!

به گزارش خبرنگاران، ساریتا بروین، 46 ساله، و دخترش تامی بروین، 14 ساله، از ورچستر، می گویند که در حالی که او هر ماه غذای خشک 30 کیلوگرمی را می خورد، هزینه زیادی را صرف غذا دادن به او می نمایند.

این گربه که مورفی نام دارد 11 کیلو وزن دارد و از بینی تا دم بیش از یک متر طول دارد. مورفی هنوز برای شکستن رکورد جهانی گربه ای در نوادا، که طولش 1.2 متر است، باید پیشرفت کند.

ساریتا می گوید که مردم اغلب او را با یک سگ و حتی یک شیر اشتباه می گیرند و اغلب او را در پست های مشاهده گربه های بزرگ تگ می نمایند.

مادر سه فرزند گفت: مورفی اکنون یک ساله است و نوامبر گذشته او را گرفتیم. او حدود 13 یا 14 هفته داشت و در آن مرحله به مقدار گربه معمولی ما بود که فقط کوچک است.

مورفی از نژاد مین کون (Maine Coon) است که تا سه سالگی رشد می نمایند، بنابراین چه کسی می داند مورفی قرار است چقدر بزرگ گردد.

ساریتا می گوید: من نمی دانم از او چه انتظاری داشتم، می دانستم که او بزرگ خواهد بود، اما انتظار نداشتم که او آنقدر بزرگ باشد. حالا دیگر گربه ها در مقایسه با او کوچک به نظر می رسند.

ساریتا، یک مدیر محصول در تجهیزات پزشکی، می گوید: ما او را ثور می نامیم، زیرا او بسیار خوش تیپ است.

او در ماه از یک کیسه بیسکویت 3 کیلوگرمی استفاده می نماید. خوشحالم که او بیسکویت های خشک را ترجیح می دهد، زیرا گوشت بسیار گران است.

به گفته این خانواده، مورفی گاهی اوقات شورش می نماید. او در کریسمس سال گذشته، ده ها چراغ جشن و کابل آیفون ها به ارزش 370 دلار را با دندان هایش شکست.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آذر 1401 بروزرسانی: 15 آذر 1401 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2304

به "همه فکر می نمایند گربه بزرگ من یک شیر است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه فکر می نمایند گربه بزرگ من یک شیر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید