واکنش فغانی به ناراحتی اش از قضاوت در ایران پس از اعلام مهاجرت به استرالیا

به گزارش مجله سلنا، علیرضا فغانی، داور بین المللی کشورمان به ناراحتی اش در مورد قضاوت در ایران و مهاجرت به استرالیا واکنش داد.

واکنش فغانی به ناراحتی اش از قضاوت در ایران پس از اعلام مهاجرت به استرالیا

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله سلنا، علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان اعلام نموده که قرار است به زودی راهی کشور استرالیا گردد و دیگر نمی تواند در لیگ ایران قضاوت کند. بعضی ها مطرح کردند که حواشی استادیوم ها و شعارهایی که تماشاگران علیه داوران می دهند، یکی از دلایل مهاجرت فغانی است. فغانی در واکنش به این مسئله به مجله سلنا گفت: اینطور نیست. قرار بود پس از جام جهانی 2018 روسیه بروم، اما درگیر کارهای شخصی ام بودم. در مقطعی نیز وقتش نرسیده بود، اما تا یکی دو هفته دیگر به استرالیا می روم.

وی در مورد اینکه اگر از او بخواهند برای قضاوت دیدار حساس به ایران بیاید، می پذیرد یا نه، گفت: اگر هماهنگی ها صورت بگیرد، شاید به ایران بیایم و قضاوت کنم.

داور بین المللی کشورمان در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا قرار است در کشور استرالیا قضاوت کند، مطرح کرد: هنوز صحبتی نشده، اما فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشد. در حال حاضر مهم ترین هدفم این است که فرزندانم سر زمان مناسب در کلاس های درس حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 287

به "واکنش فغانی به ناراحتی اش از قضاوت در ایران پس از اعلام مهاجرت به استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فغانی به ناراحتی اش از قضاوت در ایران پس از اعلام مهاجرت به استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید