چرا استقلالی ها امسال به قهرمانی امیدوارند؟

به گزارش مجله سلنا، استقلال بازی اول لیگ برترش را بر خلاف 4 سال گذشته برد و خوب هم برد. پارسال آبی ها همین بازی های به ظاهر ساده مقابل ماشین سازی را باختند که خیلی زود از کورس رقابت با پرسپولیس خارج شدند، اما امسال تیم محمود فکری با توپ پر وارد میدان شد و نشان داد که فقط جام می خواهد.

چرا استقلالی ها امسال به قهرمانی امیدوارند؟

استقلال البته راه درازی را تا رسیدن به هدف در پیش دارد، اما نشانه های مثبتی در این تیم وجود دارد که هواداران را به قهرمانی امیدوار می کند البته اگر مسائل مالی و مدیریتی و تغییرات پی درپی اجازه بدهد.

1- محمود فکری مربی جوگیری نیست و قبل از بازی با مس رفسنجان هم دیدیم که اعتراضی به باز نشدن پنجره ها نداشت و سعی کرد به بازیکنانی که در اختیار دارد روحیه بدهد.

2- استقلال پارسال خط حمله خوبی داشت که امسال هم دارد، اما درون دروازه و خط دفاعی مشکل داشت. فکری سعی کرده این مشکل را حل نماید و در اولین گام استقلال گل نخورد که خودش نکته امیدوارکننده ای است.

3- با آمدن نفرات جدید مسلماً رقابت خوبی در تمام پست ها ایجاد می گردد و مثلاً رقابت رشید با حسینی یا نادری با میلیچ می تواند به استقلال کمک کند. درست مثل خط حمله که ارسلان، قایدی و شیخ رقابت جذابی برای فیکس شدن دارند.

4- استقلالِ امسال به مراتب از تیم پارسال بالانس تر است. این درست که علی کریمی رفت، اما استقلال در خط میانی مهدی پور را گرفت و شجاعیان هم برمی گردد. در خط حمله ستاره ها حفظ شده اند و در دفاع نادری، مرادمند و... اضافه شده اند. از همه مهمتر اینکه آبی ها رشید مظاهری را هم جذب کرده اند که قاعدتاً در بیشتر بازی های فصل فیکس است.

5- امسال به نظر می رسد تعداد مدعیان قهرمانی کمتر از فصل گذشته باشد و این فرصت خوبی برای استقلال است تا بعد از 8 سال قهرمان گردد. سپاهان که خیلی مشکل دارد و فولاد و شهر خودرو هم بعید است توان قهرمانی داشته باشند. می ماند پرسپولیس و تراکتور که آن ها هم تیم های بدون مسئله ای نیستند.

6- از بحث انگیزه نباید بی تفاوت گذشت. استقلالی ها امسال انگیزه زیادی دارند که قهرمان لیگ شوند و هواداران خود را شادمان کنند. این انگیزه هم در کادر فنی استقلال دیده می گردد و هم در بازیکنان. البته بقیه هم بی انگیزه نیستند، اما شاید هواداران استقلال بیشتر از هواداران پرسپولیس تشنه قهرمانی هستند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1251

به "چرا استقلالی ها امسال به قهرمانی امیدوارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا استقلالی ها امسال به قهرمانی امیدوارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید