4 واحد غیرمجاز تفکیک زباله و جمع آوری پسماند در شهرری پلمب شد

به گزارش مجله سلنا، معاون حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 (شهرری) گفت: 4 واحد غیر مجاز تفکیک زباله و جمع آوری پسماند به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرری پلمب شد.

4 واحد غیرمجاز تفکیک زباله و جمع آوری پسماند در شهرری پلمب شد

به گزارش مجله سلنا به نقل از ایرنا، رضا معلم اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، فعالیت تفکیک زباله از مبدأ ممنوع شده است تا سلامت شهروندان به مخاطره نیفتد.

وی اضافه نمود: ادامه فعالیت واحدهایی که به صورت غیر مجاز در زمینه تفکیک زباله فعالیت می نمایند به دلیل حفظ سلامت شهروندان و رعایت مسائل بهداشتی و محیط زیستی متوقف می گردد.

معاون حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 تهران (شهرری) عنوان کرد: کلیه مراکز غیر مجاز تفکیک زباله با هماهنگی نیروی انتظامی و دادسرا و همراهی نواحی و همچنین اداره مدیریت پسماند شناسایی می شوند و اخطار دریافت می نمایند.

این مسئول ادامه داد: مراکزی که نسبت به اخطارها بی تفاوت باشند با دستور قضایی پلمب می شوند. همچنین گشت های روزانه شهرداری برقرار است و از فعالیت زباله گردها جلوگیری می نمایند.

معاون حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 تهران (شهرری) گفت: تا به امروز 6 مورد از مراکز جمع آوری و تفکیک زباله و پسماند شناسایی شده و اخطار دریافت نموده اند.

وی اضافه نمود: واحدهای متخلف باید بین 24 تا 48 ساعت محل فعالیت خود را تعطیل نمایند و در غیر این صورت پیگیری های قضایی انجام و با حکم قضایی، مکان فعالیت پلمب خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 892

به "4 واحد غیرمجاز تفکیک زباله و جمع آوری پسماند در شهرری پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 واحد غیرمجاز تفکیک زباله و جمع آوری پسماند در شهرری پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید