تور چک: آشنایی با مراکز خرید پراگ در جمهوری چک

به گزارش مجله سلنا، برترین مراکز خرید پراگ

پراگ یکی از مهمترین شهرهای جمهوری چک و مرکز این کشور می باشد. سالانه مسافران زیادی به سمت این شهر می فرایند که هر کدام اهداف مختلفی برای سفرشان دارا هستند به طور مثال عده ای برای خرید می فرایند و عده دیگری برای تفریحات و بازدید از جاذبه های تاریخی به سمت این شهر می فرایند. ما در این مطلب از مجله گردشگری خبرنگاران می خواهیم به تعدادی از معروف ترین مراکز خرید پراگ نیز اشاره کنیم تا در صورتی که به این شهر رفتید بدانید برای خرید به کدام منطقه ها شهر پراگ در جمهوری چک باید بروید.

تور چک: آشنایی با مراکز خرید پراگ در جمهوری چک

با ما سفر کنید و با تور چک از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای پراگ را ببینید.

گالری مایسلبک | Myslbek

در سال 1996 در شهر پراگ گالری به نام مایسلبک نیز تاسیس شد که این مجموعه از 30 مغازه که شامل 16 بوتیک، 2 مغاره کفش و بدلیجات و 3 مغازه برای وسایل خانگی و چند رستوران نیز تشکیل شده بود. این گالری جزء یکی از برترین مراکز خرید پراگ نیز محسوب می گردد.

ساعت کار: این گالری همه روزه به غیر از یکشنبه ها از ساعت 9 صبح تا 8 شب باز است و در روزهای یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 7 شب امکان رفتن به این گالری وجود دارد.

آدرس: Ovocný trh 8, 110 00 Staré Město, Czechia

مرکز خرید رز مشکی | Cerna Ruze

از دیگر مراکز خرید پراگ می توانید مرکز خرید رز مشکی نیز اشاره نمود که در دهه 1990 در خیابان پریکوپ نیز تاسیس شده و در آن بیش از 50 مغازه و رستوران نیز فعالیت دارند.

ساعت کار: مرکز خرید رز مشکی هر روز بجز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت 9 صبح تا 8 شب باز است و شنبه ها از ساعت 9 صبح تا 7 شب و در روزهای یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 7 شب نیز در این شهر فعال است.

آدرس: Na Příkopě 853/12, 110 00 Nové Město, Czechia

مرکز خرید خانه اسلاوی | Slovansky dun

یکی از دیگر از مراکز خرید پراگ که بسیار خوب است خانه اسلاوی نام دارد. این مجموعه خرید متشکل از مغازه هایی با نام های ناتیکا (Nautica)، مکس (Mexx) تامی هیلفیگر (Tommy Hilfiger)، سروتی جینز (Cerruti Jeans) که از جمله مهمترین های آن است. علاوه بر مغازه های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و غیره می توانید از منوی رستوران ها یا کافه های این مرکز غذاهای محلی و بین المللی خوشمزه ای را انتخاب کنید و پس از خرید نیز انرژی از دست رفته خود را بدست بیاورید. بعلاوه این مجموعه دارای یک محوطه سرسبز، سینمای و تئاتر هم می باشد که اگر خواستید برای استفاده از آن ها به خانه اسلاوی بروید.

آدرس: Na Prikope 22, Prague 110 00, Czech Republic

مرکز خرید وینوهرادی | Vinohradsky Pavilion

بازار سرپوشیده ای به نام وینوهرادی یکی دیگر از مراکز خرید پراگ است که جزء بازارهای قدیمی و محبوب مردم پراگ می باشد. قدمت این بازار از سال 1902 بوده این مرکز خرید به علت موقعیت مکانی بدی که دارد آنچنان مورد توجه همگان قرار نگرفت، اما زمانی که به آن بروید هر آنچه که لازم داشته باشید تا می توانید خریداری کنید.

ساعت کار: مرکز خرید وینوهرادی همه روزه به غیر از یکشنبه ها از ساعت 9:30 صبح تا 9 شب نیز فعال است و یکشنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 8 شب می توانید برای خرید به آن بروید.

آدرس: Vinohradská 1200/50, 120 00 Vinohrady, Czechia

پالادیوم | Palladium

یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید پراگ پالادیوم است که به علت معماری خاص آن و برندهای فوق العاده و مطرحی که در آن به فروش می رسد بسیار مورد توجه مسافران و بعلاوه اهالی پراگ نیز قرار گرفته است. این مرکز خرید دارای 5 طبقه می باشد و بعلاوه شامل 170 مغازه و 30 رستوران و کافه می باشد. از ویژگی های خوب این مرکز خرید دسترسی راحت به آن به یاری انواع وسایل حمل و نقل عمومی است. از جمله امکانات این مرکز خرید می توان به پارکینگ مجموعه اشاره نمود که گنجایش 900 اتومبیل را دارد و امکان استفاده از آن به طور 24 ساعته است. هر برندی که شما فکرش را بکنید در این فروشگاه وجود دارد و علاوه بر آن در این فروشگاه رستوران های معروف نظیر کی اف سی و مک دونالد وجود دارد با توجه به فضای دلنشینی که دارند سبب شده اند خریداران پس از خرید خود استراحتی عالی داشته باشند.

ساعت کار: فروشگاه پالادیم در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و سه شنبه تا شنبه از ساعت 9 صبح تا 10 شب باز است.

آدرس: nám. Republiky 1, 110 00 Nové Město, Czechia

مرکز خرید متروپل | Metropole Zlicin

متروپل مجموعه ای از مغازه های شیک و مدرن و تفریح های مجذوب کننده در حومه شهر پراگ است. از نکات قابل توجه این مرکز مجموعه سینماها و تئاتر، یک سوپرمارکت 24 ساعته، رستوران ها و کافه ها، کتاب و مرکز فروش آلات موسیقی، و وجود انواع برندها است. متروپل دقیقا در کنار ایتسگاه متروی زلیسین (zlicin) قرار گرفته است.

ساعت کار: مرکز خرید متروپل در شهر پراگ هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است.

آدرس: Revnicka 1, Prague, Czech Republic

فلورا | Palac Flora

از دیگر مراکز خرید پراگ فلورا نام دارد که در سال 2003 ساخته شده و می توان این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین و مدرن ترین فروشگاه پراگ است. این مرکز خرید در 4 طبقه مجموعه ای از 120 مغازه با انواع کالاها و برندهای داخلی و خارجی، فود کورت، فست فود، کافه، رستوران، سوپر مارکت و مجموعه سینما و تئاتر است. از جمله امکانات مرکز خرید فلورا نیز شامل پارکینگ، تعمیرگاه کفش، اتاق گودک و نوزاد، درمانگاه، چشم پزشکی، مرکز بازی بچه ها، بانک، دفتر هواپیمایی و … است.

ساعت کار مغازه: فروشگاه فلورا هر روز از ساعت 8 صبح تا 12 شب نیز باز است.

آدرس: Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3, Czechia

نووی اسمایکف | Novy Smichov

مرکز خرید شیک و فوق العاده دیگری که در شهر پراگ وجود دارد نامش نووی اسمایکف است. این مرکز خرید یکی از برترین مراکز تفریح هم در این شهر به شمار می رود و در سه طبقه طراحی شده است. برای دسترسی به آن براحتی می توانید در نزدیکی خط B متروی Andel نیز بروید و به فروشگاه نووی اسمایکف دسترسی داشته باشید. در این فروشگاه علاوه بر 150 مغازه با کالاها و برندهای داخلی و خارجی مختلف، رستوران ها، کافه ها فود کورت و سینما مکان های پرطرفدار این مجموعه هستند. بعلاوه یک سینمای چند بعدی هم در این فروشگاه وجود دارد که می توانید برای گذراندن اوقات فراغتتان از آن بهره ببرید.

ساعت کار: این فروشگاه در روزهای دوشنبه تا شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و روزهای یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 9 شب باز است.

آدرس: Plzeňská 8, Anděl, 150 00 Praha 5-Smíchov, Czechia

آرکادی پانکراک | Arkady Pankrac

آرکادی پانکراک یکی از مراکز خرید مدرن پراگ است که در سال 2008 بنا شد. این مرکز خرید 3 طبقه با مساحت 40000 متر مربع مجموعه ای از مغازه های پوشاک، کفش، لوازم ورزشی، بدلیجات و برندهایی برتر جهان نیز تشکیل شده است، بعلاوه علاوه بر این موارد در این فروشگاه رستوران ها و کافه های بسیار خوب و عالی هم وجود دارد که می توانید از آن ها برای برطرف خستگی یا تفریح بهره ببرید. یکی از نکات قابل توجه آرکادی نزدیک بودن آن به ایستگاه متروی پانکراک (Pancrac) است. فروشگاه آرکادی پانکراک دارای محوطه ای برای بازی بچه ها است که همین خود سبب شده این فروشگاه در بین مسافران و اهالی شهر پراگ بسیار محبوب باشد.

ساعت کار: هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب.

آدرس: Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4, Czechia

منبع: الی گشت
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2089

به "تور چک: آشنایی با مراکز خرید پراگ در جمهوری چک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چک: آشنایی با مراکز خرید پراگ در جمهوری چک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید