احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران آنلاین:رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اتمام ظرفیت سازمان بهشت زهرا (س) در سال های آینده از احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت اطلاع داد.

احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت

زهرا صدراعظم نوری در گفت وگو با ایسنا، گفت: بهشت زهرا (س) همانند سایر مکان ها دارای ظرفیت محدودی است ظرفیتی که زمانی به خاتمه می رسد لذا باید جایگزینی برای آن در نظر گرفته گردد.

او اضافه نمود: در حال حاضر موضوع توسعه سازمان بهشت زهرا (س) در مکان هایی که این امکان وجود دارد، مطرح است. در حقیقت در زمینه ها و عرصه هایی که در اطراف سازمان وجود دارند و این امکان برای توسعه فراهم است محقق خواهد شد.

نوری ادامه داد: البته با تحقق این توسعه نیز نمی توان برای همواره جوابگوی نیازهای کلان شهر تهران بود لذا پروژه ای توسط مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) دنبال می گردد که امکان سنجی و یافتن مکان های مناسب در شهر تهران برای احداث آرامستان های جدید انجام گردد.

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران تاکید نمود: مطالعات این پروژه توسط مشاور اجرا شده و در حال حاضر دو یا سه نقطه شهر برای احداث این آرامستان ها پیش بینی شده است؛ که تصور می کنم یکی از این نقاط در غرب یکی در شرق و دیگری در جنوب تهران واقع شده است. بی تردید با قطعی شدن مطالعات مقدمات این کار شروع خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 169

به "احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال احداث آرامستان های جدید در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید