اعضای باشگاه مشتریان خبرنگاران، می توانند در سوپرمارکت اینترنتی خبرنگاران تخفیف دریافت کنند

به گزارش مجله سلنا، امکان استفاده از مزایای باشگاه مشتریان خبرنگاران، در سوپر مارکت اینترنتی خبرنگاران فراهم شد. کاربرانی که در باشگاه مشتریان خبرنگاران عضویت دارند، از این پس می توانید با توجه به امتیازاتی که در باشگاه مشتریان خبرنگاران کسب کرده اید، از خبرنگاران تخفیف بگیرید.

اعضای باشگاه مشتریان خبرنگاران، می توانند در سوپرمارکت اینترنتی خبرنگاران تخفیف دریافت کنند

کاربران سوپرمارکت آنلاین خبرنگاران که در باشگاه مشتریان خبرنگاران عضو هستند می توانند در هر نوبت خریدی که انجام می دهند تا حداکثر 5% فاکتور خرید خود را با توجه به امتیازاتی که کسب کرده اند تخفیف بگیرند. به عنوان مثال اگر مبلغ پرداختی در فاکتور شما در یک نوبت خرید، 100.000 تومان باشد، شما با داشتن امتیازات لازم می توانید به مقدار 5.000 تومان تخفیف بگیرید. با توجه به این نکته که هر امتیاز در باشگاه مشتریان خبرنگاران معادل 200 تومان تخفیف در حساب کاربری فروشگاه می باشد.

شما برای کسب تخفیف 5.000 تومان به ازای خرید 100.000 تومانی که انجام داده اید باید در باشگاه مشتریان خبرنگاران حداقل 25 امتیاز را کسب کرده باشید. برای استفاده از امتیازاتی که در باشگاه مشتریان خبرنگاران به دست آورده اید، در زمان انجام خرید و پیش از مراجعه به صفحه پرداخت بانک، می توانید با انتخاب گزینه استفاده از امتیازات باشگاه، حداکثر تا 5% مبلغ پرداختی در فاکتور خود را تخفیف بگیرید(در صورتی که امتیازات لازم را کسب کرده باشید).

ورود به صفحه خرید

منبع: اُکالا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2035

به "اعضای باشگاه مشتریان خبرنگاران، می توانند در سوپرمارکت اینترنتی خبرنگاران تخفیف دریافت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای باشگاه مشتریان خبرنگاران، می توانند در سوپرمارکت اینترنتی خبرنگاران تخفیف دریافت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید